Auto Glym Bird Dropping Wipes Incelemesi

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Merak ettiğimden ve daha doğrusu mendilleri Soft99'un fukupika sülalesindeki gibi ele avuca gelecek büyüklükte sandığımdan alıverdim. Kutusu biraz yıpranmış ve sanki rengi solmuş izlenimini verdiğinden mendillerin de kurumuş olduğunu düşünmüştüm neyseki öyle değilmiş.
Dedim ya, mendilleri biraz büyük boyutta sanıyordum ama kargo paketini açıp kutuyu gördüğümde resmen hüsran oldum. Bu mendiller anlaşılan epey küçükmüş. Videodan da göreceğiniz üzere ve izah ettiğim gibi malesef mendillerin boyutu restaurantlarda verilen ıslak mendillerden hallice.
Mendilde bol bulamaç ürün yok ama boya üzerinde birden fazla kuş pisliği varsa malesef tek mendil işinizi görmeyecektir. Beklemiş ve birazda güneşte pişmiş kuş pisliklerinde kendi videolarında gösterdikleri gibi tek geçişte temizlik gerçekleştiremiyorsunuz, haliyle biraz mendili pislik üzerinde bekletmeniz gerekebiliyor. Taze pislikleri tek geçişte alabiliyorsunuz. Açık renk boyada yüzeyde iz yapıp yapmadığını gözlemlemek mümkün olmadı ama camda ürünü kullanırsanız ve ardından da temiz bezle silmezseniz malesef camda leke bırakıyor.
İlginç şekilde, ürünün kokusu, dokusu ve rengi, kamera lens temizleme ürünlri üreten green clean markasının bezlerine çok benziyor ama green clean'de lens yüzeyinde leke veya iz kalmıyor hemen ürün uçuyor :)
Genel olarak bakarsak, pratik bir ürün. Fiyatı uygun tutulursa aracın kapı cebinde gezdirebilirsiniz ve ihtiyaç halinde de kullanabilirsiniz.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık güzel inceleme olmuş Hakan.Benim kullanacağım tarzda bir ürün değil gibi. Bu aracı çizer gibi geldi bana.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Arkadaki kuş sesleri yıkımı protesto etmeye gelen kalabalık gibi olmuş :D. Sanata uzanan eller kırılsın diyor galiba.

Ürünün içeriğine baktım sayfasından İPA var. Ben de geçenlerde Rossman'da satılan ve içinde İPA bulunan cam temileme bezlerinden denemiştim. 20'li paket 5-6 lira gibi birşeydi sanırım. O da temizledi kuş pisliğini. Ama devamlı kullanım için bek güvenli gelmedi bana.

Detail Guy

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
İl
Belirtilmedi
Bu ürünü bende kullanmıştım.Boyada silince leke yapıyor ama pratik ürün.İnceleme için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

M U R A T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
34
inceleme için teşekkürler fakat ürün biraz gereksiz geldi bana
ayrıca daha önce auto glym ürünleri kullanmama rağmen markaya tr distribütörü sebebiyle antipati duymaya başladım

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
hahaha şaka gibi bu ne böyle. :kop:o meldilcikle kuş bo.. degil sinek pisligi silinir. daha küçügünü yapamamışlarmı. bir de o fiyat neymiş hakanımo_O tane fiyatına ben araba yıkıyorum.. dur sana bir resim yollayayım bunları kaç kutu temizler düşünemiyorum bile. :komik: elimden ölçü al .

kuş (1).jpg
kuş (2).jpg kuş (3).jpg
test yine süper. :alkis:dogru seçimler için iyi varsın.;)