Bmw F30 Piyano black Çizik giderme

Ozgur_gs_91

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Bu hİnip binerken sürekli gözüme takılan kapılardaki piyano black yerleri bugün polisaj yaparak çizik gidermeye çalıştım. Çok bir resim yok ama yinede bir yol gösterici olur diye düşünüyorum. 

Yeni makinayıda deneme amaçlı Rupes Ihr15 mark2 ve rupes sarı ped kullandım. 

Ne kadar belli oluyor bilmiyorum ancak çizikler bu durumda idi. Bu arada çizik gidermeye başlamadan önce plastik alsama maskeme yapmak önemli hem pedi bozuyor hemde plastikler zedeleniyor yoksa. 
Manzerna 2500 ve sarı ped ile geçtim üzerinden en düşük devirden başlayıp 3 devire kadar makinadaki. 

Bu hale geldi çiziklerin durumu bu şekilde oldu ve beni tatmin etti çoğu gitt bir kaç derin çizik hariç. Daha sonra koruma olarakta zymol titanyum geçip bıraktım. 

Kısa süre bekledim yaklaşık 30 saniye filan sildim daha sonrasında. Zymol elle uyguladım bu arada. 
Finalimiz bu şekilde oldu. 
Okudunuğunuz için teşekkürler

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Eline sağlık, güzel uygulama olmuş.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
İlk resim ve son resim arasında dünyalar kadar fark var.Eline sağlık pırıl pırıl olmuş.Titanyumuda sürünce ayrı bir parlamış meret.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık özgür iyi sonuç almışsın.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Güzel uygulama olmuş. Aracın dışına hangi akla hizmet piano black yapıyorlar anlamıyorum. Geçen Ağustosta triple ile düzeltmiştim şimdi yine haritaya dönmüş. Vakit bulursam hediye gelen Soft99 9800 ile elle düzeltmeye çalışıcam ben de. Bu arada Zymöl Titaniumu gönderirmisiniz bişey deniycem :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
@Ozgur_gs_91 ellerine sağlık. Uygulama çok güzel olmuş.

Piyano blackler bir arabanın belki de en hassas yerleri. Yakın zaman da benimde böyle bir uygulama yapmaya ihtiyacım var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozgur_gs_91

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Paian' Alıntı:
Güzel uygulama olmuş. Aracın dışına hangi akla hizmet piano black yapıyorlar anlamıyorum. Geçen Ağustosta triple ile düzeltmiştim şimdi yine haritaya dönmüş. Vakit bulursam hediye gelen Soft99 9800 ile elle düzeltmeye çalışıcam ben de. Bu arada Zymöl Titaniumu gönderirmisiniz bişey deniycem :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tabi tabi gönderiyorum şimdi :D

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Şeffaf film bana mantıklı geldi.

Eline sağlık bro.

Yalnız bu pianoblack'lerin hepsi plastik olmuyor, mesela benim de kapı çıtası pianoblack, fakat sonradan boyatılmış eski sahibi tarafından. Ama yapı itibariyle çok kolay çiziliyor doğru.

Ozgur_gs_91

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
umrdmr' Alıntı:
Şeffaf film bana mantıklı geldi.

Eline sağlık bro.

Yalnız bu pianoblack'lerin hepsi plastik olmuyor, mesela benim de kapı çıtası pianoblack, fakat sonradan boyatılmış eski sahibi tarafından. Ama yapı itibariyle çok kolay çiziliyor doğru.
Hepsi dert bunun çiziği çok gösteriyor