BMW M3 CS tanıtıldı

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara

Yüksek performans ve günlük kullanım kolaylığının bir karışımını sunmak üzere tasarlanan model güncellenmiş 3.0 litrelik altı silindirli ikiz motoru ile 453 hp motor ile geliyor. Bu standart modele göre standart modele göre 28 hp daha güçlü bir motor demek.[/font]

M3 CS'de 7 vitesli M çift kavramalı otomatik şanzıman bulunuyor. Özel model bu donanımla sadece 3.7 saniyede sıfırdan 100 km/s hıza ulaşabiliyor. Maksimum hız ise 280 km/s.

Performans değişiklikleri sadece kaputun altı ile sınırlı kalmıyor. M3 CS karbon fiber takviyeli plastik kullanımı sayesinde standart modelden yaklaşık 50 kg daha hafif. Hafif materyal kaputta, tavanda ve kaportanın büyük kısımlarında kullanılmış. Bu sayede M3 CS sadece daha hafif değil aynı zamanda otomobilin ağırlık merkezi de azalmış.

Sürücüler otomobilde adaptif "m" süspansiyonunu standart olarak bulacaklar. Bunun yanı sıra konfor, spor ve spor+ adlı üç mod sunuluyor.

M3 CS'de iki kanallı ve dört çıkışlı spor egzoz sistemi mevcut, aynı zamanda yeni arka spoyler, M4 GTS’den arka difüzör, 19/20 inç dövme alaşım jantlar ve Michelin Pilot Sport lastikler ile donatılmış.

Benzersiz stil kabinde iki tonlu Merino deri spor koltuklar ve Alcantara aksanlar ile devam ediyor. Kabinde Harman Kardon ses sistemi, özel kapı eşiği plakaları ve GPS navigasyonlu multimedya sistemi bulunuyor.

aLmera41

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kocaeli
6 ay sonra araç degistirme niyeti içindeyiz.
Ben aracin dizel olma taraftariyim eşimde otomatik olma taraftari. Hal boyle olunca seçenekler daraliyor, hb araç düşünüyoruz, otomatik sanzimandan dolayi aracin garanti kapsaminda olmasi yani en az 2016 olmasi gerekiyor. Bmw 1 serisi, Mercedes a180 ve Audi a3 arasinda gidip geliyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? Bmw ayri bir aşk ama a180 de ayri bir güzel.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
aLmera41' Alıntı:
Ben aracin dizel olma taraftariyim eşimde otomatik olma taraftari. Hal boyle olunca seçenekler daraliyor, hb araç düşünüyoruz, otomatik sanzimandan dolayi aracin garanti kapsaminda olmasi yani en az 2016 olmasi gerekiyor. Bmw 1 serisi, Mercedes a180 ve Audi a3 arasinda gidip geliyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? Bmw ayri bir aşk ama a180 de ayri bir güzel.
Bmw ayrı bir araç, diğerlerine göre ayrıca o üçü arasında arkadan itişe sahip tek araç. Ben bmw alırım ama seni bilmem. A seriside olur hanım kullanıcaksa.

Can

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Ben o 3ü içerisinden A3ü alırdım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Araç gerçekten canavar. Hep hayalimdir BMW.
96 model bi BMW 316'mız vardı. E36 kasa. Satarken çok üzülmüştüm. İçimdeki aşkı söndüremedim bir türlü.
Geçen gün E39 M5 videosu izledim. Aklıma geldikçe hep izliyorum aslında. Her seferinde de tüylerim diken diken olur. Bir gün nasip olursa inşallah binmek istiyorum şöyle gaza bastığın zaman arkandan gülle vurmuşçasına ittiren bir BMW modeline...

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
aLmera41' Alıntı:
Bu araçların içinden ben olsam Audi ve Bmw üzerine yoğunlaşırdım.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
3.0 litreden sonrasını okuyamadım.. Çok yakar diyip geçtim.. Maşallah adamlar yapıyor..