Bölünmüş Satılık Valet Pro ANSF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fthArs7

Çaylak Detaycı
Üye
Katılım
9 Ara 2017
Mesajlar
154
Beğeniler
83
İl
Bursa
#1
Herkese selam, 1 litrelik bölünmüş Valet Pro ANSF (Wax ve Korumaya Zarar Vermeyen PH Neutral Köpük Şampuan) orijinal bidonundan bölerek göndereceğim.
- Piyasada litresi 80-90 TL aralığında, ben 1 litresini 55 TL'den göndereceğim.
- Bu fiyat kargo dahil fiyattır.


ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ:

- Advanced Neatural Snow Foam pH değeri nötr ön yıkama temizleyicisidir. Yüksek köpürme kapasitesi bu ürünü köpük sistemleri ile çalışmasını mükemmel kılar. Yoğun köpük yapısıyla yüzeyde daha fazla kalarak daha yoğun temizlik sağlar. Aynı zamanda sprey şişelerinde köpüksüz ancak mükemmel temizlik için yüzeye püskürtülebilir ve harika kir çözücülüğü kullanılabilir.

- Advanced Neatural Snow Foam un PH nötr formülü temizleme yeteneğiyle rakipsizdir. Valet Pro şimdiye dek ürettiği en iyi ürünün bu olduğunu doğrular.

- Bu ürünün seyreltme oranı fiyat performans konusunda da açık ara önde olmasını sağlar. Basit bir hesapla 1:30 luk seyreltme oranı 5L yi 155 Litre spreyli şişe kullanımına sunar.

- Bu ürün pH nötr yapısıyla temiz magnezyum yüzeyde ve en reaktif metal alaşımda yüksek performanslı temizlik için kullanılır. Profesyonel garajların pahalı uygulamalarında neden ValetPRO Advanced Neatural Snow Foam seçtiklerinin sebebini daha iyi açıklamaktadır.

- Advanced Neatural Snow Foam köpük tabancasıyla kullanıldığında rakibi sayılabilecek Alkalin içerikli temizleyicilerden daha iyi ve güvenli sonuçlar elde etmektedir.

- Böcek kalıntıları, kuş pisliği, petrol bazlı lekeler ve genel kirleri kolayca yüzeyden temizler. Valet Pro Advanced Neatural Snow Foam yüzeydeki temizlik düzeyini maksimum da tutsa yüzeydeki cilayı sökmez ve korur.
 

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...