Çinli Seramikler, Japon Fussoya Karşı

Ozgur_gs_91

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Merhabalar, bayadır yapmak istediğim testi son gelen seramikle beraber yapayım dedim.
çinlilerimiz

Polisaj yapıp, 2 tur m700 ile sildim.
Her biri için bir bölüm yapıp uygulama yaptım, 5 dkdan daha uzun bir sürede silindi hepsi. Silinirken hktianmei, gerçek fix aralarında en yoğun olanı.

Bu şekilde uygulama alanımı belirledim. Uygulama cumartesi günü yapıp bugün test ettim.
İlk testi su iticiliklerini görmek için yaptım.

Daha sonrasında ilk denemeyi valet pro ansf ile yaptım bir kaç tur sıkıp eldivenle geçtim üzerlerinden sonra duruladım. İlk fireler buralarda başladı bazı çinlilerde ya tam kürleşmediler yada başka bir sorun var onlarda.

Daha sonrasında gidenler oldu tabi, 1:10 bilbery kullandım işkenceler artarak devam etti, sıkıp bekleme, üst üste sıkma gibi.

Bunlardan sonra işkenceyi iyice artırıp 1:5 atas est ile devam ettim.

Daha sonra bu testi bitirdim fireler oldu tabiki çoğu ürün gitti. Finalimiz

Bu şekilde oldu. İlk gidenler sahte mr fix, siyah mr fix, gerisi aşağı yukarı aynı zamanlarda gitti, en uzun kalan veteran ve gerçek fix oldu. Tabi en az boncukta bozulma çinli seramiklere göre fussoda oldu. Boncuklanması bozulsade devam etti.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Süper bir test olmuş eline sağlık. Resimlerden ziyade videoda olsa tam olacaktı. Bir de araç beyaz olunca seçmek daha zorlaşıyor boncukları falan. Ama nihayetinde sonuç olarak bize fikir vermeye yetti. Boş ver çinli yi yapıştır fussoyu diyor. Aklıma bir de daha fazla kürleşme süresi versen daha net sonuçlar çıkardı ihtimali de geliyor.

Ozgur_gs_91

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Süper bir test olmuş eline sağlık. Resimlerden ziyade videoda olsa tam olacaktı. Bir de araç beyaz olunca seçmek daha zorlaşıyor boncukları falan. Ama nihayetinde sonuç olarak bize fikir vermeye yetti. Boş ver çinli yi yapıştır fussoyu diyor. Aklıma bir de daha fazla kürleşme süresi versen daha net sonuçlar çıkardı ihtimali de geliyor.
Şöyle bu haftalar yağışlı filan geçebiliyor, sürüp bırakırım 1 hafta sonra deniyebilirim.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Ne seramikler nanolar denedim de hiçbiri yargıç fusso kadar tatmin etmedi. Aşağı yukarı tahmin etmiştim sonuçları. Lakin ben kil ile girmiştim işkenceye sen jant temizleyici ile girmişsin. Tarz farkı:dusun: Bitirdin bizi:D Ellerinesağlık üstad.
Dokunma hissiyat olarak ne dersin

Ozgur_gs_91

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Ne seramikler nanolar denedim de hiçbiri yargıç fusso kadar tatmin etmedi. Aşağı yukarı tahmin etmiştim sonuçları. Lakin ben kil ile girmiştim işkenceye sen jant temizleyici ile girmişsin. Tarz farkı:dusun: Bitirdin bizi:D Ellerinesağlık üstad.
Dokunma hissiyat olarak ne dersin
Yüzey olarak hiç test edemedim. İlkten quick olanın boncuklanması iyiydi.