CNR Detailing | Premium Car Care | Do It Yourself | Uygulama Paylaşım Alanı.

Adam’s Garage

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Abi sorma yorum düşüklüğü konusunda hayli canım sıkılıyordu. İnsanlar hocam görüntüleyemiyoruz demesi üzerine sevgili @pro ile görüşmelerim sonucu ayrı konu açmaya karar verdik. Beğenmene çok sevindim :)
.
Kardeşim suç birazda sende öyle uygulamalar yapıyorsun ki maşallah insana yorum yapacak birşey bırakmıyorsun ağzımız açık uygulama izlemekten yorum vs hak getire:)Yok mu şöyle çamurlu davlumbaz vs bakalım takılalım yorum yapalım:D

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Mamicim aracın keyfine diyecek yok ikinci bahar yaşıyor,emeğine sağlık :) efsane olmuş :alkis:
Teşekkürler Can'ımmmm gel artık özledim.

Elinize sağlık. Çok güzel bir uygulama olmuş.
Çok teşekkür ederiz.

Kardeşim suç birazda sende öyle uygulamalar yapıyorsun ki maşallah insana yorum yapacak birşey bırakmıyorsun ağzımız açık uygulama izlemekten yorum vs hak getire:)Yok mu şöyle çamurlu davlumbaz vs bakalım takılalım yorum yapalım:D
Davlumbaz mı valla lafı yine koydun abi gereken yerlere gitmiştir :D

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ellerine sağlık yine perfecte iş, benim arabayı getirsem polisaja diyorum

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
elinize sağlık süper olmuş Kırmızı gti'a çok yakışıyor<3. Aracın tek eksiği orjinal jantları vallahi :(

Audi a3 8L janti hafif diye takıyorlar
Çok teşekkür ederim aslında jantlarıda hayli kıymetli :)

Ellerinize sağlık muhteşem görünüyor opak kırmızı
Çok teşekkür ederim :)

Ellerine sağlık yine perfecte iş, benim arabayı getirsem polisaja diyorum
Teşekkür ederim öyle bir düşüncen var ise bu hafta biraz sakinim haberin olsun oda yağıştan ilerleyen dönemlerde 11 randevum var :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Çok teşekkür ederim aslında jantlarıda hayli kıymetli :)

Çok teşekkür ederim :)

Teşekkür ederim öyle bir düşüncen var ise bu hafta biraz sakinim haberin olsun oda yağıştan ilerleyen dönemlerde 11 randevum var :)
Doğru 2500-3000 istiyorlar ama arabayı çok kapattığını düşünüyorum ben :D Böyle rollingci tayfada çok var herkes arıyor birbirine "saplamak" için Detroitler 3000 iken bu jantların o paralara satılması tamamen rollingcilerin suçu :D

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
@CNR Detailing konunun ustune renk ve jant olaral ayni arabaya denk gelmem :)
Eline saglik. Nasil parlatiyoruz ver artik sirrini sunun

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Doğru 2500-3000 istiyorlar ama arabayı çok kapattığını düşünüyorum ben :D Böyle rollingci tayfada çok var herkes arıyor birbirine "saplamak" için Detroitler 3000 iken bu jantların o paralara satılması tamamen rollingcilerin suçu :D
Görüntü olarak kesinlikle bende beğenmiyorum ne kadar etkisi var inan bilmiyorum alan arkadaşa sök şunları detroit tak dedim ama kıymetli hocam dedi üstelemedim :D
@CNR Detailing konunun ustune renk ve jant olaral ayni arabaya denk gelmem :)
Eline saglik. Nasil parlatiyoruz ver artik sirrini sunun

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sen dumanlı dizele denk gelmişsin polo da Gti harici çekici gelmiyor dizeller bana. Valla hocam veririm hatta veriyorum fakat biraz tecrübe istiyor sen başladın devamında bu tür işlemleri yapacağının şüphesi olmasın belki bir kaç sene sonra bu günleri hatırlayıp gülüp geçebilirsin :)

CNR Detailing

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
Ankara
Arkadaşlar merhaba kısa zaman önce yaptığımız bu güzide uygulamayı sizlerle paylaşmak istedik umarım sizlerde beğenirsiniz :)

Aracımız Gürcistan dan geldi boyası pek kötü durumda olmamasına rağmen bazı parçalar gereksiz çok fazla random çiziği olmuştu elimizden geldiğince düzeltip korumaya almaya çalıştık bu sebeple bazı panellerde öncesi sonrası çizikleri fotolayamadık çıkmadı o yüzden finaller yoğunlukta olacak, neler kullandık neler uyguladık.

Ön yıkama: Combo x2
Demirtozu : Janta Tuga Yeşil
Kil: Bilthammer
Cutting : Not Cut
Polish: Sonax perfect finish
Finish: Puris A31 Wet Wax
Koruma : Prima Amigo , Zymol Titanium
Metal: Autobrite Metalworx
Yardımcı Ekimanlar : Koch Chemie Green Star, Workstuff detay fırçası, CG davlumbaz fırçası,Kwazar Mercury 360, Purestar Duplex , Ufs eldiven

Umarım keyifli vakit geçirmişizdir. Bizler yaparken çok keyif aldık Magnet Gri harika bir tona sahip olabildiğince finalde yansımaları atmaya çalıştım fakat realde çok daha iyi olduğundan emin olabilirsiniz.

Uygulamalarımda aslında sizlere attığım hayli fazla azalarak paylaşılıyor tam hallerini videolar dahil hikayelerimden görebilirsiniz.
İnstagram : cnr.detailing
Login • Instagram

Son düzenleme:

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Abi emeklerine sağlık, farklar inanılmaz derece de belli oluyor zaten arabaya aşık oldum valla. :) Kil uygulamasında da baya bir kir çıkmış. :D

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Cnr bey napıyorsunuz aklımız gitti :taraa: Ellerine sağlık, zaten konuşmuştuk başka sözüm yok efenim:) <3

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Ellerine sağlık bitirdin bizi yine. Bitmiş zymölün hala sertifikasının olmasıda ayrı güzel:alkis:

Toledo78

Acemi Detaycı
Üye
İl
Karabük
Elinize sağlık çok güzel olmuş

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Maşallah mami bey döktürmüşsünüz yine,emeğinize sağlık :)

Adam’s Garage

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Maşallah eline emeğine sağlık. Yine gözümüzü şenlendirdin. Araç güzel renk güzel uygulama çok daha güzel :)

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Hocam eline sağlık, ufak bir dokunuşa ihtiyacı varmış seninde belirttiğin gibi. Dokunuşu yapacak doğru kişiyi bulmuş ve sonuçlar, araç muazzam :mutlu:

DMR

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir
Ellerinize sağlık, uygulama yaparken çektiğiniz fotoğraflara bayılıyorum :) Bu boyuttaki bir zymöl titanyum kaç defa uygulanabilir acaba?