Dacia stepway iç temizlik uygulamam

pilotgokhann

Amatör Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Dostum ellerine sağlık ben de büyük bir keyifle okudum izledim. Reno montajcılarına taş çıkarırsın vallahi. Güzel günlerde kirlensin.

ravenous

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Gözüme takıldı motoru da bi indirdim falan yazacak diye bekledim ama yokmuş :smilex: Emeğinize sağlık, süper bir çalışma

medxr13

Amatör Detaycı
Üye
İl
Balıkesir
Ben böyle detay görmedim daha önce ne diyeyim daha :melekx: Bir de hiç korku yok mu, tüm parçaları en hassas olanları söküyorsunuz, ya bişey olursa? Sonuçta başkasının aracı diye düşünmeden edemiyorum, ama işin ehli olunca korkuya gerek kalmıyor anlaşılan. Tebrikler harika, harika...

Nobran

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ben böyle detay görmedim daha önce ne diyeyim daha :melekx: Bir de hiç korku yok mu, tüm parçaları en hassas olanları söküyorsunuz, ya bişey olursa? Sonuçta başkasının aracı diye düşünmeden edemiyorum, ama işin ehli olunca korkuya gerek kalmıyor anlaşılan. Tebrikler harika, harika...
Sökümden önce akü kutup başını sökerseniz aracın arıza verme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Aküyü sökmeseniz bile en azından bazı soketleri ayırdıktan sonra kontağı açmamalısınız. Ecu ilgili parça ile iletişim kuramazsa ecuya arıza kaydı düşer ışık yakar. Cihazı olana dert değil ama yoksa hiç yere 100 lira arıza ışığı silmeye vermek zorunda kalınır.

bugrahongul

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Çok şükür bi yeri kırmadım ama aklıma gelmiyor değil tabi teşekkürler güzel yorumunuz için bi kadranı korkutmadı değil ama bidaha söküp yaptım artık dacia sökmek çok kolay torx alyan lokma seti hoop araba yerde

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Yorum yapabilecek kapasitede değilim,:saskin: sadece takdir ve tebrik edebilirim. :alkıssx::alkıssx::alkıssx: Eline emeğine sağlık hocam.

Dr HCD

Usta Detaycı
Üye
Okurken şok oldum, baya fabrika gibi sök tak üstüne bir de temizle helal olsun valla:alkıssx:

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
@bugrahongul açıkçası sayfayı kaydırdıkça trim söküldü kaydırdıkça yine söküldü derken sonunda sökme işlemi bitti, temizliğe geçtik dedim. Temizlik de bitti mis gibi oldu bu sefer toplaması var derken tam anlamıyla işlemin içinde buldum kendimi :) yapılan işlemlere ayrı helal olsun bunca detaylıca fotoğraflamaya ayrı helal olsun :) elinize sağlık şahane olmuş :)

bugrahongul

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Teşekkür ederim bol fotoğraf için gayret ediyorum bir arkadaşımıza faydası olur diye ya da aynı araç gelirse alıntı yapıp cevaplarım diye :)

Umut Aksoy

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Büyük iş üstad. Çok zor bir iş yapmışsınız elinize sağlık.

İzmir de Hardcare Garage sahibi Cem Bey var belki sizde tanırsınız kulakları çınlasın, onun lafı vardır "Sökmeden Detay Olmaz" diye..

bugrahongul

Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Büyük iş üstad. Çok zor bir iş yapmışsınız elinize sağlık.

İzmir de Hardcare Garage sahibi Cem Bey var belki sizde tanırsınız kulakları çınlasın, onun lafı vardır "Sökmeden Detay Olmaz" diye..
:) cem samimi arkadaşımdır o konuda haklı
Çok teşekkür ederim bu arada :)