Detaıl clean Öğrenme

kerem_tunc

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Merhaba uzun süredir detaıl temizlik işi için araştırma yapıyorum hangi ürünler kullanılır nasıl yapılır vs gibi araştırmalar yapıyorum gerek videolu anlatım gerek yazılı anlatım şekilde kendi aracımı temizlik yaparken oldukta haz alıyorum küçüklüğümden beri arabalarla ilgim oldukta yüksekti ve hala daha öyle ben bu işi prof. Bir şekilde yapmak istiyorum Antalya Merkezde İkamet ediyorum bana bu işi en önemli olanda polisaj işini prof. Bir şekilde öğreticek birisine ihtiyacım var staj gibi bu konu ile alakalı bu froma yazmak istedim eğer bu konu ile ilgili bir kişi bana yardımcı olursa beni çok mutlu eder

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ooo Antalya'da çok ehil abilerimiz var, ama vakitleri müsait mi onu da bilmek gerek.

Ne öğrenmek istediğinizi de daha detaylı anlatırsanız daha iyi olur. Araç nasıl yıkanır ? Nasıl kurulanır ? Polisaj nasıl yapılır ? Polisaj öncesi yüzey nasıl temizlenir ? Jant nasıl temizlenir ? Araç plastikleri nasıl temizlenir ? Far pusu nasıl giderilir vs.

Hoşgeldiniz

kerem_tunc

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Merhaba öncelikle hoş bulduk benim ön çok üstünde durmak istediğim konu polisaj dier konularda sıkıntı yaşıcağımı sanmıyorum çünki polisaj gibi riski yok araştırdığım kadarıyla bu işde kaliteli ürünler kullanırsan kaliteli iş yaparsın iç detay temizlik vs gibi polisaj öncesi temizliktede sıkıntı yaşıcağımı sanmıyorum dediğim gibi üstünde çok durmak ve en çok öğrenmek istediğim konu polijas aşamasıdır

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz.

Polisaj ile ilgili gurme abilerimiz var Antalya da. Size yardımcı olacaklardır ;)

kerem_tunc

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Merhablar hoş buldum gerçekten bu işe çok ilgim var ve bu işi yapmak çok istiyorum yorucu bir iş evet katılıyorum ama sonucu gördükten sonra yorgunluğun biticeği düşüncesindeyim inşallah prof. Birisi elimden tutup yardımcı olursa çok sevinirim

kerem_tunc

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Aynen abi onur..?

kerem_tunc

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Hoşbuldum abi teşekür ederim istersen özelden konuşabiliriz tabi sende arzu edersen