Detail Forum Fotoğraf Yarışması Kazananları

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Değerli forum üyeleri, yarışmaya katılım gösteren kullanıcılarımızın paylaşımları instagram hesabımızda hikayeler üzerinden oylanılması sonucunda yarışma kazananları belirlenmiştir. :partix: Kazanan arkadaşların özel mesaj yoluyla bana 1 hafta içerisinde ulaşmaları gerekmektedir.:)

Yarışmayı kazanan üyeler ve katılım fotoğrafları :

1. @kizmazfatih (Ürün Seti 1 kazandı)

2. @DropX (Ürün Seti 2 kazandı)

3. @architect_baki (Ürün Seti 3 kazandı.)

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.:sarılx:
Yarışmaya ilgi gösteren katılımcılarımıza ve üyelerimize çok teşekkürler. :sevilenx:

DropX

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
73
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Güzel bir uygulamaydı yarışma ilk defa bir yarışmadan birşey kazandım benim için unutulmaz oldu:) gönlümün kazanını sizler ve ayrıca @Sefa46 benim gözümde ama :) bu arada ben ürünleri kullanmaya kıyamam saklarım büyük ihtimal her zaman :)

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Güzel bir uygulamaydı yarışma ilk defa bir yarışmadan birşey kazandım benim için unutulmaz oldu:) gönlümün kazanını sizler ve ayrıca @Sefa46 benim gözümde ama :) bu arada ben ürünleri kullanmaya kıyamam saklarım büyük ihtimal her zaman :)
Kardesim sevindim kazanmana gule gule kullan diger Arkadaslarida Tebrik ederim :)<3

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Yarışmaya katılıp emeği geçenleri tebrik ediyorum. Ürünleri bol paylaşımlı şekilde kullanmak dileğiyle. :)