Detail Forum Özel Kupa (fincan )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Sizlerinde bildiği üzere bir kupa (fincan ) hazırlamıştık ufak çaplı olarak :utandim:

Bu ürünler esnaftan tedarik değil. Zihinsel engelliler okulunda çalışan öğretmen arkadaşların okula katkıda bulunmak amacıyla yaptığı bir ürün.

Bir kaç arkadaş sormuştu, toplu bir şekilde liste oluşturabilirsek aracı olmak isterim.
Bardağın bir yüzü forum logosu diğer yüzü forum logosu ve nick olarak hazırlandı.
Aynı şekilde yapılacak baskı için fiyat 30₺ kargo dahil olarak iletildi. Talepte bulunan arkadaşlara liste oluşturabiliriz :utan:

Konu @Pro izinlidir.

@ffsahin
@kizmazfatih
@akhisar x2
@_CaN_
@Ugurr
@Muratcan07
@Severus x2
@technologyst
@Kzmsefa
@BlaJKeagle
@FloweyTurkiye x2
@smtcglr

Son düzenleme:

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
Ne güzel öğretmenlermiş onlar , Allah razı olsun hepsinden . Bizede onlara destek olmak düşer , beni listeye ekleyebilirsin :) .

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Sizlerinde bildiği üzere bir kupa (fincan ) hazırlamıştık ufak çaplı olarak :utandim:

Bu ürünler esnaftan tedarik değil. Zihinsel engelliler okulunda çalışan öğretmen arkadaşların okula katkıda bulunmak amacıyla yaptığı bir ürün.

Bir kaç arkadaş sormuştu, toplu bir şekilde liste oluşturabilirsek aracı olmak isterim.
Bardağın bir yüzü forum logosu diğer yüzü forum logosu ve nick olarak hazırlandı.
Aynı şekilde yapılacak baskı için fiyat 30₺ kargo dahil olarak iletildi. Talepte bulunan arkadaşlara liste oluşturabiliriz :utan:

Konu @Pro izinlidir.
Ellerinde boyama kitabı ile engellilere yardım altında satış yaptığını ileri süren kişilerden almaktansa bu tür bir ürünü almayı tercih ederim.

En azından içim rahat yani.

Senin gölünün güzelliği nedeniyle bana göndermiştin. Ancak bir katkıda bulunmak adına beni de listeye yazmanı istiyorum.

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Ellerinde boyama kitabı ile engellilere yardım altında satış yaptığını ileri süren kişilerden almaktansa bu tür bir ürünü almayı tercih ederim.

En azından içim rahat yani.

Senin gölünün güzelliği nedeniyle bana göndermiştin. Ancak bir katkıda bulunmak adına beni de listeye yazmanı istiyorum.

Abi bende o maksatla düşünmüştüm katkı adına küçükte olsa desteğimiz olur diye güven konusunda şüphe etmedim, aracı olan öğretmenlerimiz sağolsunlar kusurda bulunmuyorlar bu konuda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...