Detail Sıcak Fırsatlar

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ben henüz 1 kere deneme şansına sahip oldum ve tecrübe ettigim kadariyla herhangi bir basıncı önden ayarlayıp o basinca gelince durmasini sağlayan bir fonksiyonu bulunmuyor abi. Uzerinde bir dijital ekran mevcut ve anlik olarak lastik basıncı gosteriyor, guç tusuna basıldığında hava basmaya basliyor. Ekranda ayarlamak istedigim basıncı görüne kadar bekleyip ulasinca kapattim ben. Dolayısıyla fazla hava varsa onu tahliye eden bir sistemi de ben görmedim.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Keşke istediğim özellikler o fiyata olsaydı :( Diğeri dünyanın parası :( Cevabın için sağolasın :)

axellus1

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Zahmet vereceğim, şimdiden teşekkür ederim :)
eğer bu tarz bir ürün arıyorsanız linkteki ürünü kullanıyorum. şu an için fiyatı da güzel. farklı sitede de uygunu var mıdır bilemem ama. bar, psi ve kpa olarak basabiliyor. istenilene gelince kendi duruyor fakat fazla havayı boşaltıyor mu denemedim. sarjlısını beğeneler vardı bu kabloluyu kullanıp yorum yapana denk gelmedim.

https://www.hepsiburada.com/70mai-m...kran-tasinabilir-hava-pompasi-pm-HB0000188W01

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Bunda istediğin basınca ayar yapabiliyormusun? Atıyorum 32 basması lazım ayarlayıp basınca 32 olduğunda bırakıyor mu ? Ya da fazlasını kendi tahliye edebiliyor mu? Yoksa sen durdurana kadar basmaya devam mı ediyor ?
Benim beklentimin altında kalacağını düşünüp almaktan vazgeçtim, ama halen aklımda bu cihazda. Sanırım istediğim özellikler bir üst versiyonda var ki o da 500 TL'ya yakın fiyata satılıyor :(
xaomi 32 ayarladıysan 32 de bırakıyor ama hava tahliye etmesini denemedim.

tmac61

Tecrübeli Detaycı
Üye
xaomi 32 ayarladıysan 32 de bırakıyor ama hava tahliye etmesini denemedim.
Hava tahliyesi yok malesef, onun dışında ben de çok memnun kaldım, özellikle merak ettiğim mevcut basıncı gösterme durumu idi, onu da ucunu siboba takınca hemen gösteriyor, fazla olursa bir tırnak atıp indirip yeniden tamamlıyorum.

Feneri de çok işi görüyor bu arada, kapalı garajda lastikle uğraşırken telefon çıkarmaya gerek kalmıyor.

bahtitopal

Usta Detaycı
Üye
Hava tahliyesi yok malesef, onun dışında ben de çok memnun kaldım, özellikle merak ettiğim mevcut basıncı gösterme durumu idi, onu da ucunu siboba takınca hemen gösteriyor, fazla olursa bir tırnak atıp indirip yeniden tamamlıyorum.

Feneri de çok işi görüyor bu arada, kapalı garajda lastikle uğraşırken telefon çıkarmaya gerek kalmıyor.
aynen öyle içindeki basınç fazlaysa bende tırnak yada anahtar yardımı ile düşürüyorum.Feneri de güzel hem bizim secho ile de süper oluyor ön yıkamada.,1-2 aya ihtiyacım kalmayacak secho ya ama kahrımızı az çekmedi benzinlik köşelerinde.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye

Mrt

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Sonax indirim yapmış aralarında yeni çıkardığı ürünler de var. Ayrıca 150 lira ve üzeri ek %10 indirim daha varmış. Bir sepet oluşturdum. Ürünleri aşağıya koyuyorum.

Özellikle Reifenglanz Gel ve yeni çıkan Kunststoff Detailer epey sıcak fırsat.

Sonax Xtreme Detaylı İç ve Dış Plastik Temizleyici 500 ml | Sonax Shop

Sonax Xtreme Nano Lastik Parlatıcı Jel 500 ml | Sonax Shop

Sonax Xtreme Seramik Sprey Kaplama 750 ml | Sonax Shop
İlk sırada olan ürün, Koch Pss ve CarPro perl ile aynı kategori mi acaba?

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
İlk sırada olan ürün, Koch Pss ve CarPro perl ile aynı kategori mi acaba?
Pss ile aynı kategori değil hocam.
perl ile de sayılmaz çünkü perl kısmen parlaklık ve koyulaştırma katıyor yüzeye.

Sonax’ın bu ürünü yeni çıktı Plastik yüzey Detailer olarak geçiyor kısmen temizlik kabiliyeti de var. Diğer taraftan plastik yüzeyin doğal görünümünü bozmadan sonuç veren bir ürün.

Mrt

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Pss ile aynı kategori değil hocam.
perl ile de sayılmaz çünkü perl kısmen parlaklık ve koyulaştırma katıyor yüzeye.

Sonax’ın bu ürünü yeni çıktı Plastik yüzey Detailer olarak geçiyor kısmen temizlik kabiliyeti de var. Diğer taraftan plastik yüzeyin doğal görünümünü bozmadan sonuç veren bir ürün.
Cevap için teşekkürler. Dış plastikler, dış cam fitili ve kauçuk paspaslarda da kullanabileceğim ürün arıyorumda kafam iyice karıştı. Ürün üzerine ürünle karşılaşıyorum :deli:. En son koch pss ve carpro perl arasındayım. Bakalım sonu ne olacak. Perl sulandırma oranı,iç ve dışta kullanabilmesi ile önde. Pss dayanım gücü ile önde. Bak gene çıkamadım işin içinden :)