Detail Sıcak Fırsatlar

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hocam bu bez iyimidir aldık bakalım yeni hesap açıp

VOG-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel bezdir. Boyutu itibari ile de gayet kullanışlı. Bende de var kullanıyorum memnunum. Twisted pile teknolojisi ile üretilmiş bir bez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MagicofOz

Usta Detaycı
Üye
İl
Samsun
A101e michelin ürünleri geliyor

Şampuanı kullanıyorum. Korumasız aracımda düzenli olarak turtle wax sealent kullanıp bu şampuanı kullanıyorum. 3 yıkama boyu sealent araçta kalıyor. Ek olarak şampuanın kokusu da güzel. Jel kıvamında portakal kokuyor. Tek başına kullanınca da güzel bir parlaklık veriyor. Su kaydırma etkisi falan yok tabi ama köpüğü möpüğü güzel tavsiye ederim. Ben jant temizleyici ürününü denemeyi düşünüyorum

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
sonax sonrası müzmin arayış bulunmuş.lakin telafi düzeyi hayli düşük.
Torpido temizleyici ve koruyucuda uv koruması var diyor. Şans vereceğim abi :)

Şampuanı kullanıyorum. Korumasız aracımda düzenli olarak turtle wax sealent kullanıp bu şampuanı kullanıyorum. 3 yıkama boyu sealent araçta kalıyor. Ek olarak şampuanın kokusu da güzel. Jel kıvamında portakal kokuyor. Tek başına kullanınca da güzel bir parlaklık veriyor. Su kaydırma etkisi falan yok tabi ama köpüğü möpüğü güzel tavsiye ederim. Ben jant temizleyici ürününü denemeyi düşünüyorum
Sürüyle şampuan var. Seçimim torpido temizleyici olacak gibi :)

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye
Yamaçlar auto brite markasını getirmiş. Fiyatları görünce benim gibi tepki vermezsiniz umarım.Keşke zamanında almasaydım orjinal şişeli daha ucuz diye..
Mehmetçim, benim gözüme fiyatı çok iyi olan bir tek, Just The Tonic oldu. 5 lt 300 tl den lt si 60 tl. Süper bence, tabi diğerleri için bişey söyleyemem.