Detail Sıcak Fırsatlar

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Uzun zamandır bauhausa gitmemiştim gidince bunlarla karşılaştım. İş yapar mı pek bilmiyorum üstadların gidip bakıp yorumlarını belirtmesi lazım :super:

Ekli dosyayı görüntüle 15657
Ekli dosyayı görüntüle 15658

Gojo eldiven ile esas oğlan eldivenler ile kıyıp da giremediğim tampon altlarını, jant arkalarını ve marşpiyel altlarını temizliyorum. Buralar için iyidir, fiyatı da makul zaten. Bezi kullanmadım bilemiyorum.

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Boyakoruma.com sitesinde tüm nanolex ürünlerinde “bknanolex15” kodu ile % 15 indirim var yılbaşına kadar, kargo ücretsiz bilginize :)
Çok az ürün eklemiş. İnstagramdaki videoda daha fazla nanolex marka ürün görünüyordu. Microfiber wash gelse de alsak :)

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Boyakoruma.com sitesinde tüm nanolex ürünlerinde “bknanolex15” kodu ile % 15 indirim var yılbaşına kadar, kargo ücretsiz bilginize :)

Ele avuca gelecek malzeme yok su an. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
N11 üzerinde nanolextürkiye satıcısı da nanolex marka ürünleri kaldırmış, şuan sadece gyeon marka satıyor. Whatsapp tan yazdım ürünleri toplu olarak sattıklarını ve getirmeyi düşünmediklerini söylediler :) Distribütörlüğü bıraktıklarını yazmadılar.. Birkaç ürün alsaydım iyiydi :komik:

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye
N11 üzerinde nanolextürkiye satıcısı da nanolex marka ürünleri kaldırmış, şuan sadece gyeon marka satıyor. Whatsapp tan yazdım ürünleri toplu olarak sattıklarını ve getirmeyi düşünmediklerini söylediler :) Distribütörlüğü bıraktıklarını yazmadılar.. Birkaç ürün alsaydım iyiydi :komik:
Onlar distribütör değildi zaten:)

Fuel Economy

Amatör Detaycı
Üye
İstek varsa forumda toplu alım yapılabilir.

Hakankılıç

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Bursa
Bindirimli indirim yapmış Boyakoruma.com :) kendi sitelerinde Nanolex Ultra Glass Sealant 350 tl. n11 üstünden kendi satışlarında 275 tl :)
Benimde aklıma takıldı aradım öğrendim durum vaziyet şu;
N11 fiyatlarının eski olduğunu, n11 ile irtibata geçtiklerini ama henüz sonuçlanmadığını söyledi bana sosyal medya sorumlusu cem bey
@multispace diğer malzemeleride sordum net tarih vermedi ama geleceğini söyledi ortalama 2 ayda bir ürün girişi olacak gibi gözüküyor, ama A, dan Z’ ye bütün ürünler gelmeyelebilir malum ikame ürünler var ve nanolex fiyatlarıda ucuz olmuyacağı için.

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Soft wipe ile ilgili konuştuğumuzda da ünvanı inşaatçı filan demiştin :komik:.. Nanolex in sistesinden kontrol etmiştim, şimdi yine kontrol ettim ana sayfadaki haritada İstanbul üzerinde alışveriş sepetine geldiğinde INV Gayrimenkul (sana gönderdiğim fautradaki ünvan) olarak yazıyor hala, güncellememişler boya koruma olarak..

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
@Hakankılıç @green_spell @multispace @KaiZeN @Unique Nanolex ‘in gayet güzel ürünleri var ama pahalı sattıklarından bi türlü piyasada tutunamadılar., 3-4 kez distribütör değişti değişen bişey olmadı durum yine aynı.. boyakoruma.com ‘da Türkiye Distribütörlüğünü aldık bunun şerefine indirim vs. yazmışlar..

Fiyatlara da güzel “bindirim” yapmışlar sonra da indirim :hava: Bu mantıkla yakın zamanda yine el değiştirirse şaşırmam., Çeşit getirmiyorlar, markanın çok yeni ürünleri var ama getiren yok, pahalı fiyatlar.,

Bu saatten sonra kimseye gebe kalmam ihtiyacım varsa zaten gider nanolex satan almanya’da pek çok satış sitesi var ordan alırım bunlarla uğraşılmıyor..

Eski distribütör’ün elinde kalan ürünleri ucuza kapatıp, fiyatı şişirip efendim kampanya yaptık, İstediğin fiyata sat ama böyle bir yaklaşım olunca insanın midesi bulanıyor kimse enayi değil yani..

Peki kimdi distribütör.?

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
@forzaGilles evet haklısın dediğin gibi. Nanolex çok güzel markadır. Bende Almanya’dan birkaç kez eşe dosta aldırdım. Pahalı tabi. Piyasa şu anda detay malzemesi anlamında çok daraldı. Yeni ürün yok gibi
Birşey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

d.berkay

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Merhabalar herkese. Hakan Bey'in haber vermesi üzerine bilgilendirme yapmak istedim.
Nanolex'in şu ana kadar distiribütörlüğünü ve marka tescilini INV Gayrimenkul şirketi üstlenmişti. Bizde 2016 yılından itibaren kendilerinin bayileri olarak ürünleri tedarik ediyorduk. Ancak hem kendileriyle hem de Nanolex yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler sonucu distribütörlüğe devam etmeyeceklerini öğrendik. 2012 yılından itibaren Türkiye'nin ilk Nanolex kullanıcılarından ve sertifikalı uygulama merkezi olarak devam ettirdiğimiz işbirliğimizin bu şekilde sekteye uğramasını istemedik. Bildiğiniz gibi Nanolex markasının distiribütörlüğünü bir kaç firma üstlendi şu ana kadar ve hiç birisi markanın hakettiği değeri yakalamasına fayda sağlayamadı. Sizin yaşadığınız sıkıntıların kat kat fazlasını bizler yaşadık bu düzensizliklerden dolayı. Biz de bu gidişatı değiştirmek isteği ile INV firması ile yaptığımız anlaşma neticesinde stoklarındaki tüm Nanolex ürünlerini kendilerinin belirlediği bir fiyat listesi üzerinden satın alarak onların da mağduriyetlerini gidermek istedik. Maalesef bizim için oldukça külfetli olan bu girişimin ilk adımı biraz sıkıntılı oldu. Düşündüğünüz gibi toplu alımın maddi olarak bir avantajı olmadı bizim için.
Ürünleri almamız karşılığında da marka tescil devir işlemlerini de yaparak Nanolex Türkiye markasını bünyemize aldık.
Eski distiribütör firmanın bize ilettiği fiyat listesinin üzerine %25 kar ekleyip internet sitemize yükledik. Bu fiyat üzerinden de %15 indirim yaparak ürünleri meraklılarına mümkün olan en uygun fiyata ulaştırmak istedik. Basit bir matematik hesabı ile %15 indirim yaparak sadece %6 kar eklediğimizi bulabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde tüm kargolar ücretsiz olduğu için kalan %6'da ortalama o pay için kullanılıyor.

Siteminizde çok haklısınız, Nanolex ürünleri maalesef şu ana kadar pahalı olarak satılmak durumunda kaldı. Bizim hedefimiz yaptığımız distiribütörlük anlaşması ile hem Nanolex markasının ülkemizde hakettiği değere ulaşmasını sağlamak hem de zamanla mümkün olan tüm ürünleri stoklarımıza ekleyerek sizlere uygun fiyattan sunabilmek.
Mevcut fiyatlar maalesef bu şekilde olmak durumunda. Kendimiz ithalata başlayıp maliyetlerimizi düşürdüğümüzde fiyatlarla ilgili güncellemeleri yapacağız. Esnaflığımızla ilgili peşinen yapılan eleştrilere de gerçekten üzüldüğümüzü belirtmek isterim.

Umarım yaptığım açıklamalar sizleri tatmin eder ve bundan sonraki süreçte bizlerle ilgili düşüncelerinizin olumlu yönde değişmesine faydası olur.

Saygılarımla.