Detailing Ve Arabalara Gönül Vermiş Arkadaşlara Soruyorum

Videolu anlatım konuları(Detailing,DIY,Araç testleri vs) ister misiniz?

• Evet

Kullanılan: 19 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

polbaris

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Selamlar ,forumda yeni olsam da detailing araştırmalarım ve araçlara merakım çok öncesine dayanıyor.Detailing hakkında günden güne kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu konuda sizlerinde katkısı büyük.Hali hazırda bir youtube kanalım var baya ara vermiştim fakat son 1-2 aydır tekrardan kendi çapımda içerikler üretmeye başladım.Detailing,DIY(kendin yap),araç tanıtım testleri gibi.Forumda ki kişilere yararlı olacağını düşünüyorum fakat yanlış anlaşılmak istemem (reklam , prim vs) o yüzden sizlerin fikirlerini almak istiyorum bu tarz videolu anlatım konuları ister misiniz?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Forumun amacı zaten paylaşım yapmak, denemeler testler yapmak, bunlarıda forumda paylaşıp bilgilendirmek. Herkes elinden geldiğince yapmaya çalışıyor bu tür testleri. Tabii ki sizden de denemeler ve testler bekliyoruz çok ta memnun oluruz.
Bu arada test konusunda sağlam rakiplerin var, @ege ve @SubaruOutback gibi test duayenleri var:)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Forumun amacı zaten paylaşım yapmak, denemeler testler yapmak, bunlarıda forumda paylaşıp bilgilendirmek. Herkes elinden geldiğince yapmaya çalışıyor bu tür testleri. Tabii ki sizden de denemeler ve testler bekliyoruz çok ta memnun oluruz.
Bu arada test konusunda sağlam rakiplerin var, @ege ve @SubaruOutback gibi test duayenleri var:)
Estağfurullah :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Videolu testler ve uygulamalar her zaman daha çok dikkat çekmiştir.

Tarafsız ve objektif olduğunuz sürece tüm videolarınız çok ilgi çekecektir.

Bunların yanında da foruma ekstra katkı sağlayacaktır.

polbaris

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Bir markayı övmediğiniz taraftar olmadığınız ve reklam içeriği olmazsa bence sorun yok
Reklam icerigi olarak taraf tutacagim bir marka olmaz elimden geldigince tarafsiz olmaya calisiyorum iyise iyi kotuyse kotu tabi kisisel fikirler olarak :)
forum için faydalı olacağını düşünüyorum.
Tesekkurler en azindan paylasim altinda cevaplar ile benimde yanlis yaptigim bir uygulama olursa hem ben ogrenirim hem de forumda ki diger kisiler faydalanir diye dusunuyorum.
Subaru outback i youtube den cok onceden takip ediyorum detailing urunlerini almadan once direk kanalina bakiyorum testleri var mi diye :D Burada bu konuyu acma sebebim oncelerinde baska forumlarda bilgi alisverisi amacli video attigim zaman kanal reklami yapiyorsun vs gibi kirici yorumlar geliyordu oysa sorulan butun cevaplara ictenlikle cevap verip yardimci olmaya calisiyordum.Bu meseleden kirildigim icin boyle bir soru sorma geregi hissettim :D
Videolu testler ve uygulamalar her zaman daha çok dikkat çekmiştir.

Tarafsız ve objektif olduğunuz sürece tüm videolarınız çok ilgi çekecektir.

Bunların yanında da foruma ekstra katkı sağlayacaktır.
Kesinlikle okumaktan cok izleyip gormeyi seven biri olarak videolar bana daha cok faydali oluyor