Detaycılara Selam Olsun

CelalCTN

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Abilerim kardeşlerim önceliklikle herkese Merhaba,

Böyle bir platform kurup bizim gibi hevesli ve araştırmacı arkadaşlar için bilgi paylaşımını sağladıklarından ötürü kuruculara teşekkürü borç bilirim.

27’ lik bir adet Celal Çetin, Aydından katılıyorum ama üniversite dolayısıyla 2018-2020 arası istanbul tuzla da konaklamaktayım. Tıbbi görüntüleme okumaktayım. Şu zamanda kadar 3 adet araç değiştirdim. Kırmızı ışıkta dahi cam silen tiplerdenim. Ama ne zaman siyah araç aldım o zaman anladım ki ben araba yıkayıp temizlemiyormuşum Aracım Ford Courier, 4 ay oldu alalı ve ister istemez kendimi detailing çukurunda buldum. Kendi araştırmalarım dahilinde bir kaç ürün alıp deneyim edindim. Ve üstüne katarak hobimi profesyonel olarak devam ettirme çabasındayım. Boş zamanım oldukça fazla. Tuzla yakındarında arkadaşlarımız varsa tanışmak isterim. Birlikten kuvvet doğar derler Şimdiden tüm abilerime ve kardeşlerime projelerinde başarılar dilerim iyi çalışmalar.

Unutmadan bunlarda benim çeyizlerim.
06C344E9-0B9E-49CE-8021-A8F7EC1CCA87.jpeg 06C344E9-0B9E-49CE-8021-A8F7EC1CCA87.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim. Güzel de stok yapmışsın, daha da iyileri olur inşallah.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz :) Stoklar güzel görünüyor. Burası siyah araç sahiplerinin üstün kabiliyetlerini sergilediği kadar beyaz araç sahiplerinin de performanslarını üst seviyeye taşıdığı bir platform :komik:

Keyifli forumlar dilerim :hava:

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Aramıza ve foruma hoş geldiniz , aramıza böyle arkadaşlar katılınca mutlu oluyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi