Doğu Garaj - Citroen C2 1.4HDI

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Konu çok güzel ya. Baştan okumaya başlayınca techturkey dedim yanılmadım ☺️ Yapılan uygulamalar şahane olmuş özellikle boyatmanız tam isabet olmuş. Garaja bayıldım. Ama yerler fayans olsa temizlik daha kolay olur gibime geldi.

Respect3578

Uzman Detaycı
Üye
İl
Aliağa/izmir
Elinize sağlık sabırla videonuzu izledim. Çünkü her detayı merak ederek baktım kendi aracımda citroen c-elysee olunca ayrı bir ilgimi çekti. Boya zımpara. polisaj vs. hersey çok güzel olmuş. Harcanan emek ve sabırda ayrı bir konu.

cemdogu

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Çok güzel olmuş elinize sağlık Trcitroen zamanından bilirim aracı
Hey gidi TRCitroen. Zamanında çok emek verdik o foruma fakat şu anda tarih oldu. O forumdan edindiğim dostlarla hala görüşürüz :) Teşekkür ederim ilginize.

Konu çok güzel ya. Baştan okumaya başlayınca techturkey dedim yanılmadım ☺️ Yapılan uygulamalar şahane olmuş özellikle boyatmanız tam isabet olmuş. Garaja bayıldım. Ama yerler fayans olsa temizlik daha kolay olur gibime geldi.
Merhaba. Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Oturduğumuz ev bize ait değil. Elalemin evine de büyük yatırım yapmak istemedik açıkçası. Şu an için senede 4-5 kere dip bucak temizlenince tozsuz kalabilecek vaziyette. Duvarlar tekrar akmaya başladı. Yakındır tekrar bir elden geçer :)

Elinize sağlık sabırla videonuzu izledim. Çünkü her detayı merak ederek baktım kendi aracımda citroen c-elysee olunca ayrı bir ilgimi çekti. Boya zımpara. polisaj vs. hersey çok güzel olmuş. Harcanan emek ve sabırda ayrı bir konu.
Merhaba. Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

cemdogu

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Bu video çekildikten hemen sonra, çok iyi bir takım makyajlı C2 stobu bulduk. Bizim araç 2005 model olduğu için stoplarının geri vites kısmı malesef pembemsi bir renkte. Makyajlı kasada ise bu kısımlar beyaz ve araca hoş bir kontrast katıyor. Polisaj uygulamalarını tamamlayıp kılcal çiziklerinden arındırdık. İçini saf su ile yıkadık. Kuruttuktan sonra da STEK DYNOlite kullanarak şeffaf boya koruma filmi uyguladık. Ampulleri yenileyip araca taktık.

http://instagr.am/p/CAa9E70jdwy/
Haricinde birşey yok, düzenli olarak yıkayıp, eşek gibi biniyoruz :) Bakım yaklaşıyor..