Eds Detailing olarak tekrar merhaba

Edsdetailing

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Nevşehir
Forumlara benzer sebeplerden ötürü küsmüş eski bir forumcu olarak merhaba.
Ben Erol SARITOSUN.
Detailing tutkunu bir uygulamacıyım, resmi bir kurumda da bilgi işlem görevlisiyim aynı zamanda, hobim olan detailingi en iyi seviyeye getiremek adına elimden geldiğince bu işe gönül veren herkese yardımcı olmaya çalışan biriyim, bireysel ve grup eğitimler vererek uygulamacı arkadaşlarımızın standartlarını yükseltmek için 2 3 yıldır mücadele ediyorum.
Nevşehirde hikari pro ve gtechniq yetkili uygulama merkeziyim aynı zamanda Türkiyenin en kapsamlı ve kaliteli 3D uygulama merkezinin işlemcisiyim. Cilamatket.com un sahibiyim, yurt dışından bir çok markayı direk olarak getirdiğimiz için sizleri de uygun fiyatlarla bu ürünlerle tanıştırmak istedim.
Sitemde bir çok ürün mevcut ve bölünmüş ürünlerde satıyorum, forumda ki arkadaşların istekleri doğrultusunda ürün bölüp sizlere ulaştırmayı planlıyorum.
Umarım bayram öncesi sizler için güzel bir kampanya sunabilirim.
Her konuda yardımlaşmak ve paylaşımda bulunmak adına, iyi günler dilerim.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Merhabalar hoşgeldiniz, umarım dediğiniz gibi forum yararına ticari menfeatlerin ön planda olmadığı bir katılım olur.Katkılarınızla güzel kampanyalar, belki eğitim proğramları ve daha biir çok aktivite gerçekleştiririz.Keyifli ve aktif forumlar dilerim.

akhisar

Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
erol bey hoşgeldiniz güzel fiyatlı ürünlere hayır diyemeyiz

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hosgeldiniz

Tum forum uyelerinin yararina paylasim ve kampanyalar yapmaniz dilegiyle.