Farlar neden matlaşır

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
@bugrahongul  elinize sağlık, güzel uygulama.. Malesef günümüz araçlarının hepsinde var bu matlaşma sorunu..

Moderatör tarafında düzenlendi:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Güzel bie konu olmuş, teşekkürler.
Mühim olan sararmayı mümkün olduğunca geciktirmek gerekli ki üstündeki koruyucu katman far üstünde kalsın.Bunun içinde kostiksiz şampuanlar kullanmak ve rütin koruma uygulamalarında farları da boş geçmeyip koruma sürmek.Böylelikle güneşin UV ışınlarından mümkün mertebe korumak.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Açıklama için teşekkürler. Aracımızın boyasını koruduğumuz gibi farlarına da sürekli koruma ürünleri sürerek-kullanarak, kostik içeren şampuanlardan kaçınarak ve en önemlisi aracı olabildiğince dış etkenlerden koruyarak bu sararmanın önüne geçebilir veya geciktirebiliriz.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Bugra ellerine saglık güzel anlatım olmuş. Bende farları iyi durumda tutmak için koruma ürünleri kullanıyorum sararmaya faydası oluyor.

Sent via my iphone 7 using Tapatalk from DENİZLİ

razumuhin

Acemi Detaycı
Üye
Dragstar' Alıntı:
Bugra ellerine saglık güzel anlatım olmuş. Bende farları iyi durumda tutmak için koruma ürünleri kullanıyorum sararmaya faydası oluyor.

hangi ürünler tercih edilebilir? mesela auto finess'in dış plastikler için koruma ürünü vardı  revive sanırım onun gibi bir ürün farlara sürülebilir mi korumak için.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
ersin' Alıntı:
Dragstar' Alıntı:

hangi ürünler tercih edilebilir? mesela auto finess'in dış plastikler için koruma ürünü vardı  revive sanırım onun gibi bir ürün farlara sürülebilir mi korumak için.

Revive türü olmazda Soft99 Nano Hard Clear soft99 glaco blave, gyeon trim gibi ürünler olur en azından wax bile atılabilir.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Detail Guy

Usta Detaycı
Moderator
Gyeon Trim ve Soft 99 çok başarılı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi: