Fiat Egea HB Mirror Ege Mavisi Detailing

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Sefa hocam eline emeğine sağlık çok güzel bir uygulama olmuş. :)

Sonax SP Serisi Profiline pastalar Rotary makineler için üretilmiş,
Diğer EX-04-06 gibi EX Profiline serisi pastalar da Orbital makinelere özel üretilmiş diye biliyorum. [EX=Excenter(orbital)]

Sonax senin gibi profesyoneller için güzel bir broşür hazırlamış aşağıya onu bırakıyorum. Çok fazla ürün olduğu için uygulamacılara kolaylık olsun diye yapmışlar ve bence gayet de güzel bir broşür.

Atalay hocam tesekkur ederim :) Rotary de Daha hizli sonuc aldigim icin bu sekilde kullanmayi tercih ettim Malesef En Agresif Ped dahi kullansam Sert Vernikli Araclarda 21 MM Orbital ile cok zor Bundan 3 yil önce Meguiars anlasma yok iken 2 yil Sonax la calistik ve kullanmadigim Pastasi Cilasi ve Detay ürünü kalmadi hatta Sonax in İlk Siyah Serili Pasta Siseleri hatira olsun diye depoda sakliyorum :) bazi Detaylari artik kendimiz canlandiriyoruz Meguiars Currection Compound Pembe Pasta Mikrofiber Ped icin üretilmiş ancak biz hep kece veya yün ped ile kullandik daha iyi sonuc alabildigimiz icin Bazi durumlar da alternatifler her zaman iyidir.Broşür icinde ayrica tesekkur ederim.:)

Son düzenleme:

Ayazkahraman

Amatör Detaycı
Üye
İl
Ankara
Atalay hocam tesekkur ederim :) Rotary de Daha hizli sonuc aldigim icin bu sekilde kullanmayi tercih ettim Malesef En Agresif Ped dahi kullansam Sert Vernikli Araclarda 21 MM Orbital ile cok zor Bundan 3 yil önce Meguiars anlasma yok iken 2 yil Sonax la calistik ve kullanmadigim Pastasi Cilasi ve Detay ürünü kalmadi hatta Sonax in İlk Siyah Serili Pasta Siseleri hatira olsun diye depoda sakliyorum :) bazi Detaylari artik kendimiz canlandiriyoruz Meguiars Currection Compound Pembe Pasta Mikrofiber Ped icin üretilmiş ancak biz hep kece veya yün ped ile kullandik daha iyi sonuc alabildigimiz icin Bazi durumlar da alternatifler her zaman iyidir.Broşür icinde ayrica tesekkur ederim.:)
Az biraz da Ben ekleme yapayim az cok bende anliyorum Yalniz Orbital ile Bu araci ancak 2 gunde bitirirdik ve Asiri cizik Portakal kabugu vs coktu bence cogu yerler kalirdi %80 Basari Saglanirdi zaman in bol olmasi gerekiyor kaldi ki Alternatif Yöntemleri denemek her zaman iyidir Zaman bence En önemli Kavram Saygilar :)

ErkanBener

Amatör Detaycı
Üye
İl
Gaziantep
Sefa46 Eline Sağlık Maşallah Yapılması gereken hersey yapılmış bravo renkte çok canlı uygulamaya iyi olmuş aksini iddaa eden hazımsızdır bu arada konuya yapılan yorumlarda çok güzel

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Harika ürünler kullanmışsın yine, şampiyonlar liği gibi maaşalah. Araç resmen yanmış, bakan döner tekrar bakar.
Black in a flash ı nereden buldun diye bende hemen soracağım. Harika üründür. En sevdiğim.

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
SefaBey elinize sağlık harika görünüyor işlemler ve detaylar cok güzel olmuş
Hocam Tesekkur Ederim :)

Harika ürünler kullanmışsın yine, şampiyonlar liği gibi maaşalah. Araç resmen yanmış, bakan döner tekrar bakar.
Black in a flash ı nereden buldun diye bende hemen soracağım. Harika üründür. En sevdiğim.
Abi Tesekkur ederim yaptik birseyler :) Black in a Flash i nerden buldugumu tam hatirlayamadim bulursan sana ve @Murat a alirim.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerine sağlık Sefa'cım. Çok güzel bir uygulama ile karşımıza çıktın yine. Aracın rengi kendine gelmiş. Gün batımı fotoğraflarına ise bayıldım. :alkıssx:

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara