Fiat stilo

bugrahongul

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Merhabalar arkdaşlar adanadan gelen sevdiğim bir abimizin aracına el attım çok sıkışık zamana denk geldiği için prewashtır demirtozudur pek çekemedim elde ne varsa :) ürün olarak turtle wax rubbing coumpond kullandım final olarak carwax k4 uyguladım resimlerde ön kaput hariç sadece kalın pasta ile yapılmış halleri var öncesi sonrası olarak. Ancak hologramların hepsini aldım

Fotoğraflara gelmeden önce turtle wax pastanın tozutmadan ve kurumadan çalışması beni memnun etti sonuca hızlı ulaştım açıkcası fiyatında uygun çeyizimde hep kullandığım markadır turtle bugün 2 adet t10 siparişi verdim onunla ilgili çalışmalarımıda paylaşıcam

En son meguiars m21 kullandım gece bittiği için fotoğraf çekemedim sahibinden rica ettim bu ikisi geldi okuduğunuz için teşekkür ederim

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerinize sağlık.

Finalde simler ahenkle dans ediyorlar ;)

akhisar

Usta Detaycı
Üye
İl
kocaeli
buğra başkan eline saglık italyan ateşi olmuş araç resmen

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık, Güzel bir çalışma olmuş. Pastalar ile detaylı görüş isteriz. Bir sert vernikte denemek lazım. Aynı renk bir stiloya bende uygulama yapmıştım yıllar önce. Güzel sonuç ortaya resimlerde görüldüğü üzere. Tesadüf bende finali 21 ile yapmıştım.

bugrahongul

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
İl
İskenderun
Eline sağlık, Güzel bir çalışma olmuş. Pastalar ile detaylı görüş isteriz. Bir sert vernikte denemek lazım. Aynı renk bir stiloya bende uygulama yapmıştım yıllar önce. Güzel sonuç ortaya resimlerde görüldüğü üzere. Tesadüf bende finali 21 ile yapmıştım.
Sert vernikli araç geldiğinde paylaşım yaparım ben genel olarak beğenerek kullanıyorum ilk çıktığında almıştım t10'u yapısı değişmediyse gayet mükemmel

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Elinize sağlık uygulama güzel, fakat pastanın fiyatı menzerna ile aynı şu an.

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Dyo likid pasta ve Cleorub (Nasiol üretiyor) Bu ürünleri denemek lazım litre fiyatları oldukça uygun diğer ürünlere göre. :)

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
ellerine sağlık buğra final parlaklığı gayet güzel görünüyor.