Flowey Cds Serisi Ürünleri DetailForum Özel Kampanyası

FloweyTurkiye

Konu Sahibi ✔
Firma Yetkilisi
Üye
logo_flowey_soustitre_avec-couronne.png

Değerli Detail Forum üyeleri; daha önce bölünmüş ürünlerle yapmış olduğumuz kampanyadan farklı olarak bugün sizler için ülkemize yeni gelen ve hiçbir kanalda henüz satışına başlamadığımız Flowey Cds Serisi ürünleriyle ilgili Detailforuma özel bir kampanya başlatıyoruz. Bu kampanya da ki fiyatlar internet satış kanalımız da olacak fiyatlardan aşağıdadır ve kampanya kısa bir süre için geçerlidir. Gelelim kampanya

Fiyatlarımıza kargo dahil değildir, daha önce ki kampanya da olduğu gibi anlaşmalı kargo ile gönderilecektir.
Almak istediğiniz ürünleri bu konuya yazabilirsiniz. Flowey ürün incelemelerini forumda bulabilirsiniz ve merak ettiğiniz soruları konu üzerinden sorabilirsiniz.
Keyifli Forumlar, iyi alışverişler diliyorum...

47681192_2225502877460865_6746292375221436416_n.jpg

cds (1).jpeg cds (2).jpeg cds (3).jpeg

Son düzenleme:

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Yalnız bu ürünler hk. sanırım inceleme yoktu forumda. sizlerin kullanım alanları ve farklılıkları hk. bilgi vermeniz daha faydalı olur.
İlk alımı yapılan ürünler için beklemede olduğumuz, gümrük işlemlerinin bitmesini beklediklerimiz vardı. son durumlarını iletebilir misiniz ?

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Ürünler hakkında bilgi verebilirmisiniz. Cila ve quick detailer'ın koruma veya etkili olduğu süre ne kadar?

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Kampanya için teşekkürler Flowey, ayrıca ürünlerin Türkiye'de ilk satışının ve tanıtımının bizim forumda olması ayrıca bir güzellik olmuş.
Whell cleaner alkalin
Cristal wax
Quick shine
Cocpit cream
Odor eliminater alabilirim

Son düzenleme:

someone

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ev13 prewash dan haber var mı? Birde fotografta olan rim wax mevcutsa fiyat alabilir miyim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Kampanya için teşekkürler erkan inşallah forum için faydalı olur. Bende Cockpit matt effect cleaner merak ettim satın alabilirim.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Eski ben olsam hepsinden birer adet sardırırdım ama o ben ben değilim. :) Güzel kampanya foruma özel kampanyalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Kampanya için teşekkürler @FloweyTurkiye . Forumumuza özel böyle bir girişimde bulunmanız bizi çok mutlu etti.

Bazı ürünlerin testleri yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Ürünler hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?