Gyeon CanCoat İnceleme ve Uygulama Videosu

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese selam. Gyeon Quartz markasının giriş seviyesi olarak piyasaya sunduğu, son kullanıcı için en kolay seramik kaplama diye pazarladığı ürününü; Gyeon Cancoat'ı aracıma yaptım ve bir video hazırladım. İyi seyirler...

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
kardeşim eline sağlık.
Önceki videolara göre ses kalitesi daha iyi. ekran geçişleri falan güzel. arka plandaki müzik de eskisi gibi cıslak cıslak değil. Özetle seviye atlamışsın. keyifle izledim. emeğine sağlık...

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Eline sağlık. İnceleme için teşekkürler.

Video konusunda seviye atladığına bende katılıyorum :D

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
İnceleme için teşekkürler @kutaskullar . Ürün güzel de fiyatı değil. Sonax PNS ve Gyeon Cancoat ürünlerinin ikisini de kullanmış birisi olarak yaklaşık %50 ucuza %50 daha fazla ürün alındığına da düşünürsek Sonax PNS biraz daha mantıklı kalıyor.

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
kardeşim eline sağlık.
Önceki videolara göre ses kalitesi daha iyi. ekran geçişleri falan güzel. arka plandaki müzik de eskisi gibi cıslak cıslak değil. Özetle seviye atlamışsın. keyifle izledim. emeğine sağlık...
Elinize sağlık. Video da gayet kaliteli olmuş :)
Eline sağlık. İnceleme için teşekkürler.

Video konusunda seviye atladığına bende katılıyorum :D
Video güzel olmuş, test içinde teşekkürler :)
İnceleme için teşekkürler @kutaskullar . Ürün güzel de fiyatı değil. Sonax PNS ve Gyeon Cancoat ürünlerinin ikisini de kullanmış birisi olarak yaklaşık %50 ucuza %50 daha fazla ürün alındığına da düşünürsek Sonax PNS biraz daha mantıklı kalıyor.
Herkese çok teşekkür ederim :) Mümkün mertebe bu kaliyete çekmeye çalışacağım videoları ancak kurgu inanılmaz zaman aldı 2 kişi 2 bilgisayarda yaptık bir araya getirdik. Okul ev işleri garaj derken 1.5 ayda bitti video. Diğer yandan yeni ürünler test çekimleri derken uzadı da uzadı taktir görmek çok güzel siz abilerim tarafından :)

PNS karaborsa vallahi abi çok merak ettiğim bi ürün sadece forumlarda bulunuyor onu da tutturabilirsen denk gelirsen. Bu ürünü sevdim ben uygulaması kolay boncuklar güzel her yüzeye uygulanabiliyor. PNS denemediğim için o konuda bi yorum yapamayacağım

K.İ.T.T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Herkese selam. Gyeon Quartz markasının giriş seviyesi olarak piyasaya sunduğu, son kullanıcı için en kolay seramik kaplama diye pazarladığı ürününü; Gyeon Cancoat'ı aracıma yaptım ve bir video hazırladım. İyi seyirler...
eline sağlık abi video güzel olmuş.6 ay için ürün çok pahalı geldi bana bu benim görüşüm.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Kutas ellerine sağlık, keşke karşılaştırma da olsaydı hediye verirdik yine sana ;)

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Kutas ellerine sağlık, keşke karşılaştırma da olsaydı hediye verirdik yine sana ;)
Abi çok teşekkür ederim karşılaştırma çekmeyi düşünmüyorum :) Başka arkadaşlar abiler kazansın onlar video çeksin ben daha mutlu olurum. Zift temizleyiciyi kullanamadım aşırı merak ediyorum yeni asfalt bulsam giricem direk :D
Ellerine sağlık kutas. Gyeon gyeondur. Kötü hiçbir ürünü yok bence.
Çok sağol abi, beğendim ürünü 2 aya yaklasıyor boncuklarda azalma yok
ilerleyen zamanlarda yazarım abi sana ayarlarız çok sağol.
Ellerine sağlık adamım devamını bekliyoruz
Çok teşekkürler :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık kardeşim, güzel bir video olmuş. Benim aklımda ikisini karşılaştırmak ama daha kısmet olmadı. Muratlarda varmış alırsan benden önce yaparsın herhalde.

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Elinize saglik guzel bir inceleme ve uygulama olmus. Bu arada cok anlamam ama montaj kismina cok emek harcandigi belli o yuzden ayrica tesekkurler. Kaputtaki dairesel cizikleri gorunce gozlerim acildi ama bir polisaja bakar tabiiki. PNS le karsislastirma olursa ilerki zamanlarda gercekten tadindan yenmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Eline sağlık kardeşim, güzel bir video olmuş. Benim aklımda ikisini karşılaştırmak ama daha kısmet olmadı. Muratlarda varmış alırsan benden önce yaparsın herhalde.
Cancoat'u sadece uygulamak için ödünç aldım diyelim abi benim ürünüm değil ama pns alırsam yine verirler bir panel de olsa :D
Elinize saglik guzel bir inceleme ve uygulama olmus. Bu arada cok anlamam ama montaj kismina cok emek harcandigi belli o yuzden ayrica tesekkurler. Kaputtaki dairesel cizikleri gorunce gozlerim acildi ama bir polisaja bakar tabiiki. PNS le karsislastirma olursa ilerki zamanlarda gercekten tadindan yenmez

Sent from my iPhone using Tapatalk
Araç ikinci el alındığı için durum vahim. En kısa zamanda polisaj işlerine başlayacağım şu kış geçsin diye bekledim. özellikle videoda polisaj yapıp yapmak istemedim çünkü biraz da çizik kapatıyor. Yorum için çok teşekkür ederim 40-50 saat video üstünde çalışınca yapılabiliyormuş onu görmüş olduk :D pns ile karşılatırma düşünebilirim ilerleyen zamanlarda :)