Hangi quick detail veya hızlı koruma ürününü kullanıyorsun.

Hangi quick detail veya hızlı koruma ürününü kullanıyorsunuz?

• Sonax bsd ve High Speed Wax

• Meguiars quick detail quick wax

• Zymol quick detailer

• Gyeon cure, Wet coat essence

• Turtle wax sealant

• Soft99 fukupika 3 ve 6 ay , luxury gloss

• Koch chemie quick detail, protector wax

• Autobrite project 32 , autobrite top gloss

• Tac system shinee wax

• Chemical guys hybrid , v07 Speed Wipe,CG P40

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Şuanda kullandığımız veya kullanıp beğendiğimiz hızlı koruma ürünlerini oyluyoruz. listede olmayan ürünler olabilir liste harici kullandığımız ürünler varsa konu altına yazılırsa listeye ekleyebiliriz.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Ben de oyumu kc pw den yana kullanıyorum
Evet daha parlağı,daha uzun ömürlüsü,daha kayganı vardır (kayganlıktan çok emin olamadım belki de yoktur) ama daha pratiği olduğunu sanmıyorum
Bence bütün kriterlerde başarılı performansı var
Bir de bütün bunları maliyet ekseninde değerlendirince kesinlikle pw yi tek geçerim

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
-Zymöl Deep Gloss Detailer

Hatta ürün bitmişti., ahmet abiyi getirir diye bekledim gelmeyince daha fazla beklememek adına yurt dışından getirttim., çok memnun kaldım., Önümüzdeki Zymöl 'un Field Glaze 'ini alacağım o da güzel ürün., @Dragstar sen ne dersin Süleyman abi field glaze için o para değer mi ürünün biraz gramajı az gibi geldi 237ml. sen kullanmıştın bi ara..? 18 sterlin değer mi?

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
-Zymöl Deep Gloss Detailer

Hatta ürün bitmişti., ahmet abiyi getirir diye bekledim gelmeyince daha fazla beklememek adına yurt dışından getirttim., çok memnun kaldım., Önümüzdeki Zymöl 'un Field Glaze 'ini alacağım o da güzel ürün., @Dragstar sen ne dersin Süleyman abi field glaze için o para değer mi ürünün biraz gramajı az gibi geldi 237ml. sen kullanmıştın bi ara..? 18 sterlin değer mi?
Field glaze de parlaklık güzel, ama deep gloss detailer ile ona yakın parlaklığa rahat ulaşabilirsin.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Field glaze de parlaklık güzel, ama deep gloss detailer ile ona yakın parlaklığa rahat ulaşabilirsin.

Abi 2 şişe deep gloss detailer bitirdim çok memnun kaldım., field glaze 'yi şu açıdan almak istedim; Yazın sıcakta wax atmak çok yoruyor., bu sebebten önce filed glaze atarım, üzerine de deep gloss detailer uygularım dedim..? filed glaze anladığım kadarıyla quick detailer dan çok "sıvı wax" diye geçen bir ürün (%21 carnauba özü içerdiği yazıyor ) böyle bir uygulama yaparım dedim., böyle bir uygulama ne kadar doğru olur

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
@Dragstar abi gyeon cure yanına wetcoat eklemesi yaparmısın ben onu seçtim zatende en azından piyasadaki pahalı ama iyi ürünlerden
Birde nanolex washcoat ekleyelim ikisi eksik gerisi marka olarak var
Gördüm Ekleme yapacağım mobil ve Tapatalk dan konuya düzenleme yapamıyorum. Yarın pc den eklerim.

polbaris

Çaylak Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Koruma olarak fk1000p katı wax ın üzerine c2v3 , sonax bsd , auto finesse finale kullandım fiyat performans olarak sonax bsd ile finaleyi 50/50 oranında karışım yaparak yakaladım

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Abi 2 şişe deep gloss detailer bitirdim çok memnun kaldım., field glaze 'yi şu açıdan almak istedim; Yazın sıcakta wax atmak çok yoruyor., bu sebebten önce filed glaze atarım, üzerine de deep gloss detailer uygularım dedim..? filed glaze anladığım kadarıyla quick detailer dan çok "sıvı wax" diye geçen bir ürün (%21 carnauba özü içerdiği yazıyor ) böyle bir uygulama yaparım dedim., böyle bir uygulama ne kadar doğru olur
Pratiklik olarak gayet yerinde olur ama titanium veya glasür kadar etkili bir koruması olmaz.