Hangi ürünleri raflarda görmek istersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akko

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Çoğu gerekli markaları arkadaşlar yazmış. ben hemen hemen her ürününden memnun kaldığım "ADAM'S" ürünlerini isterim..
Kafam atıp, amazondan alıyorum bazen sadece lastik parlatıcısı bile 250 tl'lere geliyor..

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
@Kimyasal Adamlar Hiç kullanmadığım ama merak ettiğim AM Details, Autoglanz, Kecav, Tenzi, Shiny Garage, UltraCoat, Tuga, Autosol, 4Detailer, Angelwax. Nanoskin ve birkaç ürününü kullanıp memnun olduğum 4Nano'yu görmek isterim.

Ben de daha yazarım yazmasına da getirilmek istendiğinde işin boyutu ne hale gelir tahallül edemediğimden yazmıyorum. Özellikle Japonya'dan ürün getirmek herhalde deveye hendek atlatmak ile eş değer kıvamda oldu.

Son düzenleme:

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
@Kimyasal Adamlar öncelikle
Soft 99 fusso yeni seri waxları
Zymöl wax grubu
Ab şampuanlar (sadece şampuan grubu)
Bez grubu twisted pile duo yada normal olarak shinemaster amerikadan getirtileceği için çift vergilendirme olmaz yada direk almanya üretimi bir çok üretici var twisted olabilir uzakdoğu çift vergi var
Eldiven v.s
Sams detailing olabilir

Dr HCD

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Çok tecrübeli bir detaycı olmasam da nacizane tavsiyem bir defa wax getireceksiniz 50ml olanlardan olsun
Diğer ürünler hususunda memnun olmayan kimsenin olmadığı bazı ürünler var zymöl autowash gibi bu tarz ürünleri senseiler yazar buraya zaten siz de forumdasınız az çok biliyorsunuzdur:utan:

Bodrum48

Usta Detaycı
Üye
Genel beğeniye sahip sıvı ürünler bölünmüş olarak uygun fiyatlı satışa açmak mantıklı olur.

Enx

Çaylak Detaycı
Üye
bende ulaşılabılırlıkten yanayım (kampanya bölünmüş ürün )

HocaDeler

Amatör Detaycı
Üye
@Kimyasal Adamlar şimdi evet konu netleşmiştir ama bir diğer önceliğimiz ne zaman biz bu ürünleri göreceğiz yani 1 sene sonra ise çok ta önemli olmayacak çünkü Ahmet abi bu işleri hızlandır uzun zamandır senden bir hareket göremedik
Sitede birçok ürün kalmamış bence yakın zamanda Ahmet abi yeni ürün getirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...