Havana Metallic Bmw 320d F30

derossi

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
Camilla Cabello’dan Havana dinleyerek okumaniz tavisye edilir

Sonunda konusu acabildim aracin. Haftasonu bekar kalinca boyle daliyorum araca vakit varken yapilanlari detaylandirayim aracinda gecmisi belli olsun istedim.

Haftasonuna boyle les gibi basladik.

Benzin kopuguyle pislikler akitildi. Cg mirofiber bez ile giristim. Lastikler plenty parlaticili(yazlikta laf olsun diye aldim simdi de bitsin diye ugrasiyorum)

Arkadan durusunu seviyorum.

Koltuklar yine les gibi oldu. Kc Polstar kullanicisiyin tavsiye ederim hele ki vag grubu alcantara koltuklu aracalara

Oncesi

Sonrasi

Oncesi

Sonrasi

Yegenlerim sagolsun

Bu arada nereden aklimda kaldiysa bugun valetpro firca ile basladim deri temizligine ama ise yaramadi. Yeni baslayacaklara tavsiye rossmann dan bu tirnak fircasi. Birde ayakkabi icin at kili fircasi getirmis rossman 10tl idi sanirim

Temizledikten sonra

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

derossi

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
Direksiyon asinacak diye dertleniyordum ama Bmw nin direksiyonda tercih ettigi deri ciddi kaliteli

Bu da korumaya aldiktan sonraki hali

Bu kadar temizligi bu arkadasla korumaya aldik basarili bir urun fakat “Aksam oldu kokusu bogazimi hala yakiyor” maske takmak lazim...

Dis plastikler icin uzun sure once alipta kullanamadigim;

Acelem vardi fotolar yamuk yumuk aksam disari cikmadan onder hocamdan aldigim autobrite p32 yi denedim ikinci defa ilki hic memnun etmemisti. Fakat bu sefer arabada bir derinlik olusturdugunu kaliteli bir parlaklik verdigini farkettim. Aksam cektim fotoyu yarin gunduz bir daha cekmeye calisirim.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Elinize sağlık güzel bir bakım günü olmuş.

Direksiyon gerçek deri değil gibi duruyor. Doğru mu düşünüyorum acaba?

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emeğinize sağlık, detaylı konusu olması güzel olmuş :) burdann takip ederiz artık

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Elinize sağlık güzel bir uygulama olmuş. Bu direksiyon derisi sert ve daha dayanıklı, M direksiyonlar yumuşak ve daha nazikler. Benim direksiyon aşınmalar var mesela.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Yıllardır bmw'nin deri direksiyonda kullandığı malzeme bu tam deri mi değil mi bilmiyorum ama baya dayanıklılar 2001 model 530i vardı arkadaşımın ailesinin araba 400 küsür bin km olmuştu derileri koch gs ile temizledik baya matlaşıp kendine gelmişti baya kalın bi deri f serisi bmwlerdekine çok benziyor

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Ellerinize sağlık, yeni detayları bekliyoruz..

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık güzel bir bakım ve koruma olmuş. Aracada maşallah

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

derossi

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
Haftasonu renk degistiren arabami yeni aldigim kwazar ve flowey b33 ile yikadim. Keyfini cikarmaktan resim cekmeyi ihmal ettim.

Uzun zaman once aldigim farecla sivi wax’i uyguladim. Uygulamasi kolay bereketli bir urun.

Acikcasi cok umursamadan hoyratca kullandim fakat araca farkli bir parlaklik verdi cevremden alakasiz insanlardan olumlu yorumlar aldim. Ve dun aksam yagmur sonrasi bu postu hakettigi icin bunlari paylasmaya karar verdim

Sabah ise aceleyle giderken gordugum aksamki yagmur damlalarinin akip gittigi ve aracin neredeyse temiz goruntusuydu..

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ellerinize sağlık. Kwazar çok güzel bir alet. Beğenerek kullanıyorum bende.

Ancak küçük bir eleştirim olacak. Böyle güzel bir renge yakışır bir wax kullanmanızı isterdim. :taraa:

derossi

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
Ellerinize sağlık. Kwazar çok güzel bir alet. Beğenerek kullanıyorum bende.
Ancak küçük bir eleştirim olacak. Böyle güzel bir renge yakışır bir wax kullanmanızı isterdim. :taraa:
authentic, dodo, nanolex si3d, kc pw, cg v07, ab p32 ve bilimum qd' ler var bunu sırf değişiklik olsun diye kullandım. sürekli bir şeyler satın alıyorum kendime dur demem lazım

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
authentic, dodo, nanolex si3d, kc pw, cg v07, ab p32 ve bilimum qd' ler var bunu sırf değişiklik olsun diye kullandım. sürekli bir şeyler satın alıyorum kendime dur demem lazım
Elinize sağlık...
Bende de AB P32 var, daha kullanamadım, gerçi p64 çıktı artık ben biraz geriden geliyorum :komik:

derossi

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
ab p32 benim çok memnun kaldığım bir ürün. fırsatım olsa 5lt alır koyarım.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
O zaman elinizde bulunan bu ürünleri kullanmanız size yeterli olacaktır.

Uygulamanızı dört gözle bekliyorum. Gözümüz gönlümüz şenlensin :alkisss:

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ellerine sağlık @derossi. Türkiyede herkes baharı bekliyor ama detaycılarbir başka bekliyor heyecanla o kadar ki artık herkes yağmurları bile temiz karşılayayım diye yıkama yapar olmuş çok bıkmış usanmış kardan kıştan. ;) bu vesileyle @_CaN_ a katılıyorum v07 imiş p32 imiş Farecla marecla bir kenara diyorum ve gelsin carnauba wax Authentic 'ten iyisi çıksın havanalar metalikler ortaya diyerek güle güle kirletmesi temenni ediyorum...

derossi

Konu Sahibi ✔
Amatör Detaycı
Üye
İl
Çankaya
sağolasın @nuriksari Authentic' i sen bulaştırdın :alkis: baharı bekliyorum uygulama yapamadıkça çeyiz düzüyorum psikolojiler alt üst :heyecan: