Satış ihtiyaç fazlalarım

Nymphetamin

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
bahsetmiştim bir zamanlar konuların birisinde benzinlikte ilgileniyorum aracımla ve bu iş keyif almaktan öteye gerginliğe sebep oluyor bende, ne yazık ki yerim yok ve ailemiz de büyüyor dolayısı ile araca ayıracağım zaman gittikçe azalıyor ürünlere baktıkça canım sıkılıyor velhasıl malzemede ufalmaya gidiyorum.

BILT HAMBER double speed wax hiç kullanılmadı yanında gelen bez ve pedi başka ürün ile kullandım ürünü buzdolapta saklıyorum---->170tl

VP FOAMULA 1 sanırım 4.5 litre civarında var içerisinde -------> 180tl

KWAZAR FOAMER 2lt sadece 2 sefer kullandım yanında gelen uçlarıda duruyor. ------------> 150tl SATILDI

Forumdan aldığım jant fırçaları eski mesajlara baktım 100 liraya almışım sadece en büyüğünü 1 kere kullandım 70 liraya veririm. ----->70tl SATILDI

Koch Chemie PSS 450-500ml bölünmüş yollayabilirim ------- > 70tl SATILDI

KWAZAR MERCURY 1 lt içerisinde vp db vardı 1 kere dolum boşaltım olacak kadar kullanıldı. -------> 60tl

WORK STUFF kova+ grid çiziği dahi yok kovanın 0 kondisyonunda. -------> 160tl

Dr beasley's wheel seal 450-500ml bölünmüş olarak yollayabilirim------> 120tl

MOTHERS fısfıs şişe hiç kullanılmadı ---------> 2x 50tl SATILDI

ALİ EXPRESS den aldığım polisaj keçe kiti hiç kullanılmadı + sonax pasta -------------> 120 lira tek tek keçe kiti 90 sonax pasta 40 lira

her türlü yorum görüş öneriye açıktır aşırı fiyatlanmış az fiyatlanmış ürünler varsa uyarabilirsiniz hatta memnun olurum kargo size ait olmak üzere özenli şekilde türkiyenin her yerine kargolarım foruma akşamdan akşama bakabiliyorum.

Son düzenleme: