İnterior Cleaning

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Ellerine sağlık üstad, Nisan ayında yanına gelip 2-3 gün eğitim mi alsam acaba senden? Sertifikamı da isterim :hava:

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Ellerine sağlık hacı
Maaşallah yine çöplükten bal dök yala seviyesine çıkarmışsın araçları
Konunun dağınık olması bizim için sorun değil ama bu konudan bir şeyler öğrenmeye çalışanlar için anca sıkıntı olabilir
Yoksa kendi açımdan uygulamayı seninle birlikte yaşıyorum ;)

Adam’s Garage

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ellerine sağlık araçlar tertemiz olmuş. Senden uzun süredir iç temizlik görmemiştik gözlerimiz bayram etti :)

HocaDeler

Amatör Detaycı
Üye
Valla abi her arabada diyorum ki bol bol foto cekecem diyorum öncesi fotoları çekiyorum sonrasını unutuyorum veya tam tersi :D
Bizdede aynısı oluyor abi benzinliğe gidiyorum aracı yıkamadan önce fotoğraf cekeyim diyorum jeton alamaya giderken unutuyorum araca şu tuttuktan sonra aklıma geliyor:mutlu:

Orçun

Tecrübeli Detaycı
Üye
Eline sağlık abi çok güzel olmuş. AD Pink sheen cokmu parlak yoksa fotoğrafla alakalı?

Samatyalı

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Eline sağlık meşakkatli bi uygulama olmuş...
İnterior cleaner ürünlerinde benim olmazsa olmazim kokusu çünkü arkasında mutlaka güzel bi fresh koku bırakması tercihim aksi taktirde herhangi bi apc sulandırıp araç içinde temizlik yapılır.. ayrica araç içinde favori kombinasyonum
Sonax interior cleaner
Sonax matt effect
Sonax smok ex

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Doktor bu ne? Ne işe yarıyor ? Nereden buldun? Kaça aldın?
P.S: Eline sağlık :)
Hakan Waterless wash, Temizliği, parlaklığı ve finişi güzel. Sağolsun @El_Diablo getirdi bana. Daha öncede bir uygulamamda kullanmıştım ama hangisinde hatırlamıyorum. Alaman malı.
Emeğine sağlık, bu tür işlere yakışan en güzel söz bence sabrın sonu selamet :) hakkını vermişsin abi
Teşekkür ederim kardeşim.
Uğraşlı bir çalışma olmuş ama değmiş.
Teşekkür ederim. Sonucun verdiği keyfte olmasa zaten uğraşılmaz bu işle.
Ellerine saglik Master Lee....... Kac saat sürdü??
Teşekkür ederim dünya iyisi insan. ortalama 7-8 saat falan sürdü.
Eline sağlık abi çok güzel olmuş. AD Pink sheen cokmu parlak yoksa fotoğrafla alakalı?
Teşekkür ederim. Pink evet biraz parlak finişi var ama fotolar flaş açık çekildiği için çok daha parlak çıkmış.
Ellerine sağlık master harika detaylar

DENİZLİ
Teşekkür ederim sayın Senseim.
Eline sağlık meşakkatli bi uygulama olmuş...
İnterior cleaner ürünlerinde benim olmazsa olmazim kokusu çünkü arkasında mutlaka güzel bi fresh koku bırakması tercihim aksi taktirde herhangi bi apc sulandırıp araç içinde temizlik yapılır.. ayrica araç içinde favori kombinasyonum
Sonax interior cleaner
Sonax matt effect
Sonax smok ex
Teşekkür ederim.Kombinasyonun çok güzel. Matteffect zaten en sevdiğim üründür.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Yine döktürmüşsün abi eline sağlık :) sakız lekelerini buharla mı çözdün abi nasıl bir yol izliyorsun

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Yine döktürmüşsün abi eline sağlık :) sakız lekelerini buharla mı çözdün abi nasıl bir yol izliyorsun
Teşekkür ederim kardeşim. Sakız için aslında en iyi yöntem soğutma tekniğidir. Buz ile dondurup sökersin ama burada içine işlemişti halının, kimbilir ne zamandan kalma. Evet bolca buhar verip iyice yumuşattıktan sonra maktap ucu fırçayla temizledim. Ama ana ekten buhar, buharsız çıkmazdı.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Teşekkür ederim kardeşim. Sakız için aslında en iyi yöntem soğutma tekniğidir. Buz ile dondurup sökersin ama burada içine işlemişti halının, kimbilir ne zamandan kalma. Evet bolca buhar verip iyice yumuşattıktan sonra maktap ucu fırçayla temizledim. Ama ana ekten buhar, buharsız çıkmazdı.
Bende buz ile çözüyordum abi ama her zaman buza erişim kolay olmuyor. Buhar daha yapış yapış bir hale getirir mi diye düşünüyordum

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bende buz ile çözüyordum abi ama her zaman buza erişim kolay olmuyor. Buhar daha yapış yapış bir hale getirir mi diye düşünüyordum
Yerine göre değişir işte durum, bazı yerlerde daha çok da yayabilirsin lekeyi. Onu artık tecrübe ile duruma göre bakacaksın.