İstanbul Eyüp'ten selamlar

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Merhabalar, ben Ömer Salih Memiş, her ne kadar yıllardır araç yıkamak ve temizlemekten hoşlansam da detay olayında çok yeni sayılırım. Yeni yeni çeyizimi düzmeye başladım diyebiliriz.

Öncelikle herkese Allah gayret kuvvet versin, her ne kadar zevkli olsa da zahmeti çok yüksek bir sevda bizimkisi. Sizler gibi bu işleri sevda edinmiş fertleri görüp deneyimlerinden haz almak çok zevkli, insan kendini yalnız hissetmiyor, çevremdeki insanlar bana uzaylı gibi baksa da beni anlayan birilerinin olduğunu görmek fazlasıyla mutluluk veriyor. Tek deli ben değilmişim diyorum affınıza sığınarak :)

2017 model VW Jetta aracım var, rengini isteyerek ve severek Platinum Gri aldım. Bakımı zor ama iyi bakıldığında kendini gösteren ağır renklerden bence.
Bir apartman dairesinde yaşasam da 2. kattan sarkıttığım 40 metre hortum ve elektrik kablomla açık otoparkta fırsat buldukça aracımla ilgilenmekteyim.

Deneyimlerinizden faydalanmak, hoş sohbetlere katılmak, çeyizi genişletmek için buradayım.

Hepinize şimdiden teşekkür ederim...

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz. Detaylı bir giriş yapmışsınız. Normal tabii detay forumu ne de olsa :D

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle :hava:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Noname

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik @omrslhmms, ömer bey.

Çok teşekkürler hoşbuldum.

Aramıza hoşgeldiniz. Detaylı bir giriş yapmışsınız. Normal tabii detay forumu ne de olsa :D

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle :hava:
Detaylara önem veriyoruz :) Hoşbuldum.

Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
Keyif alacağıma şüphe yok, teşekkür ederim :)

Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim

Teşekkür ederim..

Teşekkürler :)

aramıza hoşgeldiniz 40 metre hortum çektiginize göre gelecegi parlak detaycılardansınız @ keyifli aktif forumlar

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sadece hortum olsa yine iyi 35 metre de elektrik kablosu var :) teşekkür ederim.

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dileriz.
Çok teşekkürler..

cabay

Uzman Detaycı
Üye
İl
istanbul
40 metre hortum çeken adam bu işi severek yapıyordur arkadaş :) Herkes acemi olarak başlıyor fakat sonrası bir garaj dolusu çeyize kadar gidiyor :)