İstanbuldan Merhabalar.

Fatihkandemir

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhabalar arkadaşlar. Yarışmaya istanbuldan katılıyorum yaşım 32 cnc tezgahları makina teknikeriyim. Kendi aracım fiat Linea urban 1.3 multijet ve kardeşimin aracı fiat marea 2.0 20v aracı ile aranızda yer almak istiyorum. Şimdiye kadar temizlik olarak detaylı işlemleri yapıyordum. Ama artık doğru yıkama, doğru kurulama, pasta, cila ve boya koruma işlerine yönelip öğrenip uygulamak istiyorum. Aracımı ilk aldığımda amatörce sadece kil uygulayıp üstüne boya koruma yapmıştım kendimce. Sizlerin değerli bilgilerine ihtiyacım var artık çeyizi dizmeye başlamam lazım. Yıkamalarımı hep benzinlikde yaparım mecburiyeten ama yanlış olduğunu çok iyi biliyorum. İlk başta yıkama ve kurulama için başlayım diyorum çeyizi dizmeye. Şampuan olarak ne alayım ? Köpük yapıcı modifiyeli pompalardan ne alabilirim ? En önemlililerden kurulama için nasıl bez almalıyım ? AliExpress üzerinden alışveriş yapabilirim önerileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Aramıza hoş geldiniz, önce bu konuları forumdaki başlıklardan araştırmanızı tavsiye ederim önce ürünler kullanım alanları hakkında az çok fikir sahibi olursunuz, yine aklınıza yatmayan bir durum olursa bizler seve seve yardımcı olmaya çalışırız :) keyifli forumlar

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik.

Fatihkandemir

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Emin olun hemen hemen bütün konuları gözden geçirdim. Amma velakin kafam çorba gibi oldu. Bir çok ürüne yabancı değilim. Mesela köpük pompası konusunda kararsız kaldım yada kuruluma havlusu konusunda o kadar çok marka yazılmışki hangisini alayım biledemdim. Yıkama konusunu aşabilirsem daha sonra pasta cila boya koruma aşamasına gelmek istiyorum

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim,
Kurulama bezi klin duo öneririm
Şampuan zymöl, adams, koch nms, cg glossworks, flowey ev 12, vp concentrated
Pompa kwazar yada alta
Öneririm

Okan48

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Marmaris
Hoş geldiniz keyifli forumlar , forumda bir çok ürün testi ve karşılaştırma bulabilirsiniz bu sayede istedikleriniz için bir çeyiz listesi hazırlayabilirsiniz forumdaki bir çok bilgili arkadaşlarımız , abilerimiz hepimize yardımcı oldukları gibi sizede yardımcı olacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz. Forumda bulunan bilgi kaynakları sorularınıza cevap olacaktır. Aklınıza takılan bir şey olursa biz buralardayız :D

Keyifli forumlar :hava:

Ugurr

Çaylak Detaycı
Üye
Emin olun hemen hemen bütün konuları gözden geçirdim. Amma velakin kafam çorba gibi oldu. Bir çok ürüne yabancı değilim. Mesela köpük pompası konusunda kararsız kaldım yada kuruluma havlusu konusunda o kadar çok marka yazılmışki hangisini alayım biledemdim. Yıkama konusunu aşabilirsem daha sonra pasta cila boya koruma aşamasına gelmek istiyorum
Aramıza hoşgeldiniz.
Bende de kafa karışıklığı çok vardı benim yaptığım yöntem kafama takılan şeyi örneğin Detailing nedir’i YouTube da video izleyip forumda detaylarını araştırmak oldu. :)
Forumda bilgi çok
Hızlı soru cevap başlığına aklınıza takılanları yazabilirsiniz.

emirhancakir

Çaylak Detaycı
Üye
Bu forum'un ortamı ve kalitesi çok güzel. Özellikle arayüzü ve kullanışlığı, linkleri ikonlu şekilde çevirmesi, emojiler, renk ve tasarım seçimleri harika. Detailing ile uğraşmayan birisi bile sırf burada ki ortam da muhabbet etmek ve gezinmek için üye olabilir yani :)

Uygulamalarınızı ve paylaşımlarınızı bekliyoruz :)

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi