İstanbul’dan Selamlar

kyilmaz28

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhabalar ben Kemal. İstanbul 112 Ambulans servisinde sağlık memurlugu yapıyorum. Aslen Giresun’luyum. Detay isinde cok yeniyim. Okudukca ohrenmeye calisiyorum. Herkese hayırlı gunler dilerim..

Bu da ilk uygulamam; Soft99 Fusso Coat

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Merhabalar ben Kemal. İstanbul 112 Ambulans servisinde sağlık memurlugu yapıyorum. Aslen Giresun’luyum. Detay isinde cok yeniyim. Okudukca ohrenmeye calisiyorum. Herkese hayırlı gunler dilerim..

Bu da ilk uygulamam; Soft99 Fusso Coat

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Bu arada bir wax uygulamasına göre çok titiz çalışmışsınız. Elinize sağlık ;)

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Aramıza hoşgeldiniz. Wax i
İn baya maskeleme yapmışsınız aslında pek gerek olmaz sadece wax için maskeleme işine.

kyilmaz28

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Hoşbulduk Tesekkur ederim. Cok sagolun. Maskeleme yaptigim yerler siyah plastik ve cam fitilleri waxi silmek baya ugrastiriyor o yuzeylerden ve iz yapiyor o yuzden maskeleme yaptim.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Merhabalar, hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim. Kullandığınız waxın markası nedir, resimden seçemedim. Wax lar pasta gibi plastikler de beyazlatma yapmaz normalde.
Bir de nacizane tavsiyem bezin etiketini kopartın, aracı çizebilir silerken.

kyilmaz28

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için. Hoşbulduk herkese keyifli forumlar dilerim..

Merhabalar, hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim. Kullandığınız waxın markası nedir, resimden seçemedim. Wax lar pasta gibi plastikler de beyazlatma yapmaz normalde.
Bir de nacizane tavsiyem bezin etiketini kopartın, aracı çizebilir silerken.
Teşekkürler çok saolun. Hoşbulduk. Fusso Coat was. Araçta cam rüzgarlığı vardı bu uygulamada baya zorladı beni silerken o yüzden tüm plastikleri maskeledim. Sonra çıkardım zaten rüzgarlıkları da.

Bez için de dedim gibi ilk uygulamam olduğu için fırsat bulduğum gibi giriştim aslında aklıma gelmedi teşekkür ederim uyarınız için.

Son olarak aracı alalı 10 ay oluyor herhangi bir çizik giderme ve polisaj işlemi görmedi benden önceki sahibinden tamamen kostikli şampuan ve fırça makineleriyle yıkanmış bir hayli hare ve çizik mevcut. Bunları gidermek için tavsiye edebileceğiniz uygulama merkezleri var mı dır İstanbul Avrupa yakasında?

Saygılarımla...

umrdmr

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hoşgeldiniz, keşke herkes bu şekilde açsa tanışma konularını.

Keyifli forumlar.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
@kyilmaz28 Ellerine sağlık güzel olmuş hoşgeldiniz bu arada. Ö.m atacaktım ama sanırım ayarlardan kapalı göremedim bir mesaj atarsan birşey soraxaktım abicim.