Koch Chemie Shine Speed Polish incelemesi

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Merhabalar, öncelikle kusura bakmayın ürünün uygulama kısmının video yada fotolarını çekmedim. Ürünü orbital makina ve finishing pad ile uyguladım. El ile de uygulama yapılabilir. Ürünün kokusu: tamamem kimyasal bir kokusu var. Sentetik bir koku. Ürün yeşil renkli hafif akışkan kıvamda.
Uygulaması oldukça basit, yüzeye ince bir tabaka halinde yayıp bekleyip sildim. Silmesi çok zorlamadı, ikinci bir bezle parlatma yaptım ek olarak.
Yüzeyde bıraktığı his oldukça güzel, saten bir yüzey bırakıyor. Yumuşak. Kayganlığı güzel, parlaklık videoda da göreceğiniz üzere tatminkar seviyede. Benim en beğendiğim özelliği o müthiş kapatıcılığı. Kullandığım en iyi kapatıcılardan hatta en iyisi bile olabilir.
Dayanımı konusunda şu anda bir bilgi veremeyeceğim, araç sık gördüğüm bir araç değil ama yakında farklı sürekli gördüğüm bir araçta deneyeceğim.
Bonculama ve perdelemede tatminkar seviyede. Kampanyadan sağolsun @ege Bey sayesinde aldım, aldığım fiyata oldukça efektif bir ürün.

Oguzbzkrt

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
fethiye
masallah. alicaktim bende tam niyetlendim elimde cok glaze var almasammi diye dusunurken stok bitmis

Mustafa Baylar

Amatör Detaycı
Üye
Abi eline saglik, azz daha kapatsaymis on numara olacakmis ama buda yeter maşallah, @ege abi sayesinde böyle urünlerin kampanyalarini ve güzelliklerini ögreniyoruz :)

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Master ellerine sağlık.
Ürün elle uygulanabiliyor mu acaba?
Evet, elle de uygulayabilirsiniz.
masallah. alicaktim bende tam niyetlendim elimde cok glaze var almasammi diye dusunurken stok bitmis
Alsaydın keşke, neyse bir dahaki indirimde artık.
Arka kapidaki bez ciziklerini,rotary makine ve finish ped ile kapatirmi sence adaş ?
Streamable - free video publishing
Kapatır çoğunu, sıfırlamaz ama şu halinden çok daha iyi olur.
Abi eline saglik, azz daha kapatsaymis on numara olacakmis ama buda yeter maşallah, @ege abi sayesinde böyle urünlerin kampanyalarini ve güzelliklerini ögreniyoruz :)
Teşekkür ederim kardeşim.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
üstad @onurçiko, ellerinize saglık. çok güzel test olmuş. kapatıcılıgını tam olarak göstermişsiniz videoda. bundan daha iyi açı olamazdı.
begenmenize ayrıca sevindim. alınan fiyata göre yaptıgı iş gayet iyi. teşekkürler.
iyi detaylar

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
üstad @onurçiko, ellerinize saglık. çok güzel test olmuş. kapatıcılıgını tam olarak göstermişsiniz videoda. bundan daha iyi açı olamazdı.
begenmenize ayrıca sevindim. alınan fiyata göre yaptıgı iş gayet iyi. teşekkürler.
iyi detaylar
Teşekkür ederim üstadım, gayet başarılı bir ürün, son olarak benim arkadaşın 5.25 de de kullandım. Parlaklık olarakda gayet başarılı bir ürün.
IMG_20191005_125045.jpg
IMG_20191005_125037.jpg
IMG_20191005_125032.jpg
IMG_20191005_125026.jpg
İnceleme için teşekkürler

DENİZLİ
Teşekkür ederim Sensei, sen nasıl buldun ürünü.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
20190920_173516.jpg
Üstad @onurçiko eline saglık. bende sadece parlaklığını kullandım. Gayet başarılı. Parlaklığını Begendim. Elle uygulama yapılmasına karşın Yinede başarılı bir sonuç verdi.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Teşekkür ederim üstadım, gayet başarılı bir ürün, son olarak benim arkadaşın 5.25 de de kullandım. Parlaklık olarakda gayet başarılı bir ürün.
Ekli dosyayı görüntüle 15647
Ekli dosyayı görüntüle 15648
Ekli dosyayı görüntüle 15649
Ekli dosyayı görüntüle 15650

Teşekkür ederim Sensei, sen nasıl buldun ürünü.
Kapatıcı ürünleri çok beğenmesemdw bu ürün işini çok iyi yapmış. Parlaklık benimde hoşuma gitti.

DENİZLİ

Memo1907

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Aydın
Merhabalar, öncelikle kusura bakmayın ürünün uygulama kısmının video yada fotolarını çekmedim. Ürünü orbital makina ve finishing pad ile uyguladım. El ile de uygulama yapılabilir. Ürünün kokusu: tamamem kimyasal bir kokusu var. Sentetik bir koku. Ürün yeşil renkli hafif akışkan kıvamda.
Uygulaması oldukça basit, yüzeye ince bir tabaka halinde yayıp bekleyip sildim. Silmesi çok zorlamadı, ikinci bir bezle parlatma yaptım ek olarak.
Yüzeyde bıraktığı his oldukça güzel, saten bir yüzey bırakıyor. Yumuşak. Kayganlığı güzel, parlaklık videoda da göreceğiniz üzere tatminkar seviyede. Benim en beğendiğim özelliği o müthiş kapatıcılığı. Kullandığım en iyi kapatıcılardan hatta en iyisi bile olabilir.
Dayanımı konusunda şu anda bir bilgi veremeyeceğim, araç sık gördüğüm bir araç değil ama yakında farklı sürekli gördüğüm bir araçta deneyeceğim.
Bonculama ve perdelemede tatminkar seviyede. Kampanyadan sağolsun @ege Bey sayesinde aldım, aldığım fiyata oldukça efektif bir ürün.

Merhaba bu üründen aldım geçen ay elle uygulama yapmak istiyorum. Hangi ürünleri kullanmam daha iyi sonuç verir (ped vs).