Ortak Alım Koch Chemie Ürünleri için Ortak Alım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iso_manyak

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kastamonu
Merhaba sevgili detailforum üyeleri. Malumunuz bi garaj açma eylemim devam ediyor ve bununla ilgili malzeme alımı yapacağım aşağıya Koch Chemie ürünlerinin fiyatlarını atacağım toplu ürün fiyatı aldım eğer isteyen olursa 5 litre yerine 10 litre alarak sizlere bölerek gönderebilirim.
1 litre boş şişe fiyatı 4tl yada 5tl buna fiyat gelecek.
Ürünler ve fiyatları

TS Top Star 1 LT : 150TL
PO Pol Star 1 LT : 100TL
LS LEATHER STAR 1 LT : 140TL
GS Green Star 1 LT : 75TL
PW Hızlı Cila 1 LT: 170TL
FB Demir Tozu Sökücü 1 LT : 65TL
VALET PRO CARPET CLEANER 1 LT : 75TL

GS Green Star 11 KG : 330TL
FB 11 KG: 565TL
PW 10 LT: 975TL
VALET PRO CARPET CLENAER 5 LT : 185TL
FB 5 KG: 300TL

Kargoyu mng kargo dan arkadaşımın anlaşması ile göndereceğim daha önce gönderdim 2.5litreye kadar 13tl

Kesin alım yapacaklar hızlı bir şekilde hangi ürünleri alacağını belirtirse ve o ürünü galon bazında tamamlarsak alım gerçekleşecek.
Örnek: FB demir tozu sökücü ben 5litre alacağım zaten geriye 6litre kalır ilk yazan 6 kişiyi tamamladığımızda kapatırız talep devam ederse 5litre daha ilave ederiz.
Yada 5litrelik bi ürün 6 yada 7 kişi olursa ilk 5 kişi kesinleşir kalan 3 kişi için konuşuruz sipariş gününe kişi bulabilirsek ilave alım olur.
Kısaca diyeceğim o ki 1 haftadır fiyat arayışı içindeyim bunlar alabildiğim en iyi fiyatlar. Kesin ben alıcıyım diyenler isteklerini belirtmeleri halinde kendi çapımda katkı sağlamak isterim.
Saygılar sevgiler.

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
@iso_manyak selam hocam., koch chemie fb forumda pek çok arkadaşın elinde mevcut olduğu için ortak alacak kişi bulmak biraz zor olacaktır., ayrıca koch chemie fb demirtozu temizleyiciden ziyade firmanın daha çok jant temizleyici ürünü gamında olan bir üründür, demir tozu sökme özelliği var mı evet az miktar demirtozu sökebiliyor.,

Koch chemie 'nin geçek demir tozu temizleme ürünü Koch Chemie Rrr ürünüdür., Şayet Fb yerrine Rrr almayı düşünürseniz., ortak alımla ben 2 litre Rrr alabilirim., koch chemie Türkiye distribütörü olan bek kimya 11 kg. Rrr 'yi (iskonto ile) 850 tl.den veriyor (kargo ücretsiz).,

Forumdan Rrr ortak alımı için daha çok taleb olur diye düşünüyorum., saygılar..

calimera

Çaylak Detaycı
Üye
Yakın zamanda pw için de ortak alım konusu açıldı ancak pek rağbet görmedi. Bereketli bir ürün, bir çok kişinin de elinde olduğu için yanaşmadı haklı olarak.

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Yakın zamanda pw için de ortak alım konusu açıldı ancak pek rağbet görmedi. Bereketli bir ürün, bir çok kişinin de elinde olduğu için yanaşmadı haklı olarak.
Ben alayım da forumdaşlara dağıtımı gerçekleştireyim bari.

srknatmn

Usta Detaycı
Üye
Merhaba,
Ts 500ml
Gs 500ml
Pw 500ml
Sizede uyarsa almak isterim

iso_manyak

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
Kastamonu
Katılım az olduğu için belirtilen tarihte alım yapılmıştır. Konu şuanlık kapanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...