Koruma sonrası boncuklar...

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
biri aracımın, biri kendimin :smilex: detaycı adamın kendi de boncuk boncuk olması lazım :kahkahaa: boş zamanlarımda kendime pw sıkıyormuşum falan diyormuşum :smilex::smilex::smilex::smilex:

O da birşey mi? Ben yağışlı havada sitede 80km/h ile koşuyorum monttaki su tanecikleri ve gözlük camındaki su tanecikleri kayıp gidiyor :D :D

Dragstar

Konu Sahibi ✔
Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
biri aracımın, biri kendimin :smilex: detaycı adamın kendi de boncuk boncuk olması lazım :kahkahaa: boş zamanlarımda kendime pw sıkıyormuşum falan diyormuşum :smilex::smilex::smilex::smilex:

Monttaki boncuklar çok diri duruyor. Su kaydırıcı bir ürün mü kullandınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

architect_baki

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
O da birşey mi? Ben yağışlı havada sitede 80km/h ile koşuyorum monttaki su tanecikleri ve gözlük camındaki su tanecikleri kayıp gidiyor :D:D

80 km/h fazlaymış abi :D benim ki yürüyüş hızında akıp gidiyor. Üfleme testinden de başarı ile geçti ahahahaha :D

Monttaki boncuklar çok diri duruyor. Su kaydırıcı bir ürün mü kullandınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece hidrofobik bir kumaş :D

BERAT

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Zonguldak
Aracımı köpek yeyip çizdikten sonra forumda pek birşey paylaşmıyordum artık büyüyü bozuyum
Bu arada araç hala aynı duruyor hiç dokunmadım yaza kadar bu şekilde idare edeceğim sonra hal çaresine bakacağız

Köpekden 1 gün sonraki yıkadıgım an çekmiştim

kiwami balls

Son düzenleme:

ShineSportage

Amatör Detaycı
Üye
İl
Giresun
Aracımı köpek yeyip çizdikten sonra forumda pek birşey paylaşmıyordum artık büyüyü bozuyum
Bu arada araç hala aynı duruyor hiç dokunmadım yaza kadar bu şekilde idare edeceğim sonra hal çaresine bakacağız

Köpekden 1 gün sonraki yıkadıgım an çekmiştim

kiwami balls
Fotograf bende gözükmüyor:confused: