Kwazar Mercury Pro 360 1L sprey şişe

yolgezer_7k

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhabalar, Kwazar Mercury Pro 360 derece sprey yapabilen şişeler çift aksiyonlu başlıkları ile birlikte satılıktır. 3 adet vardır. Adet fiyatı 50 Tl olup kargo alıcıya aittir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Hayırlı satışlar. Cok hoş ürün. Kullanışlı ve zevkli.

yolgezer_7k

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Teşekkürler Murat üstad, elimde fazla olduğu için satıyorum, bunlar hariç 5 tane var:)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Sanırım sprey şişelerin Rolls Roys u. 50TL ve kimse fiyatına laf etmiyor. Denemek için alacam şeytan dürtüp duruyor. ;)

yolgezer_7k

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
nuriksari' Alıntı:
Sanırım sprey şişelerin Rolls Roys u. 50TL ve kimse fiyatına laf etmiyor. Denemek için alacam şeytan dürtüp duruyor. ;)

Ben önce bir adet aldım, çok hoşuma gitti sonra iki tane daha aldım, en son beş tane daha aldım, hatta bir de köpük yapan şişesini aldım, bunlar fazla oldu o nedenle satayım dedim. Jant ürünü için işi çok kolaylaştırıyor, istediğin şekilde tutabiliyorsun, keza kil kaydırıcı için kullandım, yarı yarıya az yoruldum. Bir de kalite belli ediyor kendini. Diğer şişelerimde Cg idi, bunlar bambaşka.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
yolgezer_7k' Alıntı:
nuriksari' Alıntı:

Ben önce bir adet aldım, çok hoşuma gitti sonra iki tane daha aldım, en son beş tane daha aldım, hatta bir de köpük yapan şişesini aldım, bunlar fazla oldu o nedenle satayım dedim. Jant ürünü için işi çok kolaylaştırıyor, istediğin şekilde tutabiliyorsun, keza kil kaydırıcı için kullandım, yarı yarıya az yoruldum. Bir de kalite belli ediyor kendini. Diğer şişelerimde Cg idi, bunlar bambaşka.

Boşuna Rolls Royce demedik. ;) şişe 50 Tl içindeki ürün ondan ucız. :))