Kwazar Modifiye

Atasev

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Kwazar Pompanın köpük performansından memnun olmayan değiştirmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye niteliğindedir.

-Modifiyenin, içinin yarısı boş olan beyaz renkli nüzule yapılması daha sağlıklı olacaktır.
-Hırdavatçıdan alacağınız fotoğraftaki keçeyi cımbız ile iyice tiftik haline getirin
-Ne kadar çok keçe sıkıştırırsanız köpük yoğunluğu o kadar koyu olmakta
-1500 ml/50 ml. Flowey ev13 şampuan performansı videodaki gibidir. .

Son düzenleme:

srknatmn

Usta Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık,marolex denemelerimizden sonra gayet güzel bir alternatif olmuş :)

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
ben bulaşık süngerinin yeşil kısmı ile yaptım. gayet güzel oldu memnundum ama yakın zamanda sizin yaptığınız gibi ince detaylı bi çalışma yapayım belki daha faydalı olur. teşekkürler paylaşım için.
ben kwazar'dan ve köpük veriminden memnundum gerçi . araba altına ve davlumbaz içlerine ve araca daha kolay hedef alıp uygulama yapmak için gözüm Gloria F30 yada gloria anın şarjlı çözümlerinde ama ülkede yok ve baya bi tuzlu . kwazarın ucunu biraz uzatabilsem odajiraz idare ederdi aslında.

overlockcu

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Almayı düşünenler için Süper bir çalışma olmuş. Boşuna stoğu olmayan pompaları beklemeyin. Kwazarı alıp modiye ettiğinizde aynı köpük elde ediliyor.

Bende modifiye ettim,

GFS snow foam ile 1950 / 50 ml katıp şahane köpük elde ediyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskusu06

Amatör Detaycı
Üye
İl
Diyarbakır
Hocam video sanırım kaldirilmis izlenmiyor. Tam detaylı islemin nasıl yapılacagi konusunda video atabilir misiniz acaba

altn97

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ben kendim Lastik Sibobu Taktım xiomi Pompa ve çift bant ile sabitledim biraz maliyetli oldu

CorsaF

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Kwazar Pompanın köpük performansından memnun olmayan değiştirmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye niteliğindedir.

-Modifiyenin, içinin yarısı boş olan beyaz renkli nüzule yapılması daha sağlıklı olacaktır.
-Hırdavatçıdan alacağınız fotoğraftaki keçeyi cımbız ile iyice tiftik haline getirin
-Ne kadar çok keçe sıkıştırırsanız köpük yoğunluğu o kadar koyu olmakta
-1500 ml/50 ml. Flowey ev13 şampuan performansı videodaki gibidir. .

Video calismiyor