LE Black Hole, Klin Duo, Sparks havlular ile AF, Soft 99 ve muhtelif Wax bezleri yapısal inceleme

SuperClean

Firma Yetkilisi
Üye
İl
Istanbul
Merhaba görseller için emeğinize sağlık.

Bir ekleme yapmak istedim bizim hediye olarak gönderilen bez ile ürün sıvı formda iken yüzeye yayma işlemini yaparsınız , o yüzden kisa tüylü üretiyoruz. Uzun tüylüde ürün beze yapışır ve sarfiyatta çok olur.

Uzun tuylu havlularla da parlatma işlemi yapmak daha sağlıklıdır.

Hediye gönderilen ürün 250 gsm ağırlıktadir. İplik yapısıda ,gramajıda wax havlularindan cok farklıdır.

Berkay

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhaba görseller için emeğinize sağlık.

Bir ekleme yapmak istedim bizim hediye olarak gönderilen bez ile ürün sıvı formda iken yüzeye yayma işlemini yaparsınız , o yüzden kisa tüylü üretiyoruz. Uzun tüylüde ürün beze yapışır ve sarfiyatta çok olur.

Uzun tuylu havlularla da parlatma işlemi yapmak daha sağlıklıdır.

Hediye gönderilen ürün 250 gsm ağırlıktadir. İplik yapısıda ,gramajıda wax havlularindan cok farklıdır.
Sitenizde 350gsm yazıyor sanırım. MİKROFİBER BEZ | SuperClean Mikrofiber
Linkteki ürün değil mi?

cabay

Uzman Detaycı
Üye
Öncelikle hediyeniz için tekrar teşekkür ederim. Kafa karıştıran kısım üzerinde wax bezi yazıyor olması sanırım :) yoksa fiyat/performans olarak alınabilecek iyi bir bir bez. Tüy/kıl bırakmayan bir yapısı var ve iplik kalitesi yapı olarak muadillerine göre daha başarılı görünüyor.

Bu arada forumla olan iletişiminiz ve kampanyalarınız için şahsen ayrıca teşekkür ederim.

SuperClean

Firma Yetkilisi
Üye
İl
Istanbul
Öncelikle hediyeniz için tekrar teşekkür ederim. Kafa karıştıran kısım üzerinde wax bezi yazıyor olması sanırım :) yoksa fiyat/performans olarak alınabilecek iyi bir bir bez. Tüy/kıl bırakmayan bir yapısı var ve iplik kalitesi yapı olarak muadillerine göre daha başarılı görünüyor.

Bu arada forumla olan iletişiminiz ve kampanyalarınız için şahsen ayrıca teşekkür ederim.

Biz teşekkür ederiz.
O konuda haklısınız. Cila Bezi ile Cila Havlusuna aynı etiketi koymaları bizimkilerin yanlışı. Kafa Karışıklığına sebep oluyor.
Konu ne olursa olsun , her zaman Müşterinin anlayabileceği ve kavrayabileceği taraftan sorunları - durumları ele alın desekte bazen kolaya kaçıyorlar işte :)

SuperClean Olarak ;
2 tane Cila Bezimiz ( 250 ve 350 gsm )
1 tane Cila havlumuz var ( 400 gsm )

Purestar olarak zaten daha açıklayıcı şekilde , paketli geliyor ürünler.

cabay

Uzman Detaycı
Üye
@Tonyukuk07 son getirdiği bezlerden bir bez ekliyorum. Marka vs bilmiyorum fakat yapısal olarak wax/cila silme bezleri için oldukça uygun görünüyor.

Resimde görüldüğü üzere elimi bastırıp çektiğimde izi kalıyor. Yün ipliklerin uzunluğu oldukça fazla ve makro çekerken baya zorladı :)

Bu da süper makro denemsi.

Passat

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@Tonyukuk07 son getirdiği bezlerden bir bez ekliyorum. Marka vs bilmiyorum fakat yapısal olarak wax/cila silme bezleri için oldukça uygun görünüyor.

Resimde görüldüğü üzere elimi bastırıp çektiğimde izi kalıyor. Yün ipliklerin uzunluğu oldukça fazla ve makro çekerken baya zorladı :)

Aynı bezden ve mavisi den bende aldım çok kaliteli bezler

Seramik bakım solüsyonu ile denedim griyi ama ciddi tüy bıraktı çok kötü bir kokusu olan ve yapış yapış diyebileceğim bir sıvı olduğu için sanırım normal hızlı cila da tekrar deneyeceğim :)

@Tonyukuk07 LE nin cila bezini de bekliyorum verdim siparişi :)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MoonDance

Uzman Detaycı
Üye

Bizim iş yine yalan oldu herhalde Celal bey:komik: