Maltepe Autoclub rezaleti

yigitsportivo

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhabalar,
Benim başıma geldi sizler de aynı sorunu yaşamayın diye mağduriyetimi paylaşmak istiyorum.

.maltepe autoclub a iç dış yıkama için aracımızı bıraktık yıkandıktan sonra ne sürdülerse iç trimleri simsiyah kömür gibi oldu, siyah plastik ler beyaz beyaz kusuyor. Kendileri suçlarını kabul ettiler ama 1 ay boyunca oyaladılar en son soft kaplama ile hallettik onda bile rezil olduk parayı yatırmadılar etmediler son dakika gittim de yatırdılar. Aracın teybi kömür halinde, siyah plastikleri bembeyaz akma yapıyor ve bununla ilgili ne bi özür ne bişey bunlara araba değil el arabası dahi götürmeyin. İşimizi gücümüzü bıraktık peşinde koştuğumuza mı yanalım, orjinal mis gibi aracın heryeri bembeyaz kusuyor buna mı yayalım. Araçtan çok soğudum zaten gözümüz gibi baktığımız araç en güzel yerlere yıkatalım diyoruz olana bakın. Kurumsallık sıfır siz siz olun kendi arabanızı kendiniz yıkayın böyle firmalara emanet etmeyin aracı bide uygulama merkezi olacaklar

Screenshot-20201226-185418
Screenshot-20201226-185430
Screenshot-20201226-185437
Screenshot-20201226-185441

Son düzenleme:

ProtechPlus

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhabalar,
Benim başıma geldi sizler de aynı sorunu yaşamayın diye mağduriyetimi paylaşmak istiyorum.

.maltepe autoclub a iç dış yıkama için aracımızı bıraktık yıkandıktan sonra ne sürdülerse iç trimleri simsiyah kömür gibi oldu, siyah plastik ler beyaz beyaz kusuyor. Kendileri suçlarını kabul ettiler ama 1 ay boyunca oyaladılar en son soft kaplama ile hallettik onda bile rezil olduk parayı yatırmadılar etmediler son dakika gittim de yatırdılar. Aracın teybi kömür halinde, siyah plastikleri bembeyaz akma yapıyor ve bununla ilgili ne bi özür ne bişey bunlara araba değil el arabası dahi götürmeyin. İşimizi gücümüzü bıraktık peşinde koştuğumuza mı yanalım, orjinal mis gibi aracın heryeri bembeyaz kusuyor buna mı yayalım. Araçtan çok soğudum zaten gözümüz gibi baktığımız araç en güzel yerlere yıkatalım diyoruz olana bakın. Kurumsallık sıfır siz siz olun kendi arabanızı kendiniz yıkayın böyle firmalara emanet etmeyin aracı bide uygulama merkezi olacaklar
Geçmiş olsun hocam uygulama olarak kurumsalların çoğunun berbatlığını biliyorduk ama yıkamadada bunu başarabilmedileri hayret verici. Görseller varsa eklermisiniz. Merak ettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Geçmiş olsun, ne tür bir temizleyici ve parlatıcı sürdülerse artık deforme etmiş plastiği. Genelde alkol ve güçlü temizleyiciler buna neden olur.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Hocam çok geçmiş olsun. Aracınızın deforme olan kısımlarının fotoğrafını atarsanız bir görelim nasıl bir durum var.

shovery

Acemi Detaycı
Üye
Merhabalar,

Geçmiş olsun. Arabanızı yıkatmak durumundaysanız kurumsallıktan uzak butik detailing dükkanlarını tercih etmekte fayda var.

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Çok geçmiş olsun üzüldüm. Bu iş kurumsal firma işi değil. İşi bilen kişinin yapması gereken bir iş. Arabalarımız değerli yıkama gibi basit bir işte bile bunlar olabiliyorsa demek gerisini düşünemiyorum.

architect_baki

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Geçmiş olsun. :( Hep kendim yıkıyorum ama bazen gerçekten yorucu oluyor. Ben de bir gün eğer çok yorulursam paraya kıyıp, bakırköy’deki meguiars a götüreyim diyordum yorumları iyiydi şuan elletesim gelmedi hiç..

memory

Amatör Detaycı
Üye
İl
antalya
üzücü olmuş kaybınız.hakkınızı sonuna kadar arayın maddi ve manevi.

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara

ugurus

Usta Detaycı
Üye
İl
İzmir-Antalya
Arabayı bayiden aldıktan sonra seramik ve film kaplama için abimin arkadaşının tavsiye ettiği yere bıraktık ertesi gün akşam aldık . Başka şehirde yaşayacaktım bi bilgimde yoktu o zamanlar . Bana her yere yıkatma. Gerekirse bırak kirli kalsın dedi . Hakkaten öyle yaptım. Yalnız arada bir su tuttum oda kireç lekesi yaptı . Neyse oda baya azaldı şimdi.
yıkamadan dolayı arabada problem yok Baya bi para harcadım ama memnunum . Hemde baya bilgilendim Buda çok hoşuma gidiyor . Bilgi sahibi olmak bambaşka birşey . Kaldığım yer Antalya ya 60km uzakta bi yerde. Araba yıkayan yerler bildiğin kasap. Derme çatma lastik tamiratı yapan yerler derme çatma bi şekilde basitçe araba yıkıyor .
Biraz tecrübe sahibi olunca. Bazı meşhur uygulama yerlerine de gittim ( sadece bakma amaçlı ) Antalya izmir de. Cipleri lüks arabaları siyah lekeli keçe gibi olmuş bez ile yıkayıp aynı bez ile kuruluyorlardı .
yere koyup tazyikli su tutup tekrar arabaya sürtüyorlardı .

memory

Amatör Detaycı
Üye
İl
antalya
bana bir apc vakası gibi geldi.maddi olarak karşılamıyorsa dava açın derim ben.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Yok artık, bilmedikleri ürünü neden kullanırlar ki. Jant temizleyici bile sıkmış olabilir. Yazık ya, otomobiller dünyanın parası oldu. Yıkama ücretleri de keza yükseldi. Eskiden birkaç defa Maltepe'ye gitmiştim. Özenerek yıkarlardı. Hatta davlumbazdaki ziftleri bile çıkarmışlardı. Bu hale gelmelerine de çok üzüldüm.
Bence, onarım bedelini talep edin. Hatta, parçaların yeni bedellerini talep edin.

EKU

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Bolu
Geçmiş olsun hocam. Neden detaysever olduğumuzun kanıtı gibi. O kadar önem verdiğin şeyin bir başkası tarafından bu hale getirilmesi gerçekten üzücü. Hangi ürünü kullandılar ki bu hale geldi. Direk apc sıkılmış gibi geldi bana.. Bence hakkınızı arayın.