Mercedes 200 E Detailing (auto glanz supernova-zymöl titanium)

bugra09

Çaylak Detaycı
Üye
Ellerine sağlık abi konuyu baştan okudum W124'e hakettiği değeri vermişsin. Aracı da çok beğendim 1-2 birşey söylemek istiyorum
Makyajlı kasa stop ve sinyal yerine modeline uygun turuncu sinyal ve stop takılırsa, bagaj yazısı da E200 için 200E olarak yapıştırılmış altında çıta olan 200E yazısı takılırsa, egzoz ucu da sökülürse klasik araç havasını daha iyi yansıtır bence. Tabiki sahibinin zevkine kalan şeyler bunlar ama W124 aşığı biri olarak gözüme takıldığından söylemek istedim

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
maşallah, detay fetişi yaşadım resmen :D
Teşekkür ederim. Fetişist olduğumuz duğrudur:)
Eline sağlık abi,bakımlı ihtiyar çok iyi duruyor maşallah :)
Teşekkür ederim kardeşim. Aynen heybetli ve İhtiyar delikanlı .
Ellerine sağlık abi konuyu baştan okudum W124'e hakettiği değeri vermişsin. Aracı da çok beğendim 1-2 birşey söylemek istiyorum
Makyajlı kasa stop ve sinyal yerine modeline uygun turuncu sinyal ve stop takılırsa, bagaj yazısı da E200 için 200E olarak yapıştırılmış altında çıta olan 200E yazısı takılırsa, egzoz ucu da sökülürse klasik araç havasını daha iyi yansıtır bence. Tabiki sahibinin zevkine kalan şeyler bunlar ama W124 aşığı biri olarak gözüme takıldığından söylemek istedim
Teşekkür ederim kardeşim. Begenmene sevindim. Elimden geldiğince her seferinde daha üzerine eklemeye çalışıyorum bu arabaya. Seviyorum böyle artık klasik olan araçları ilk performanslarında tutmayı.
Sürüşü bizim kullandığımız zamane arabalarına göre çok farklı ve keyifli.
Tavsiyelerini mutlaka ileteceğim sahibine. Ilgine teşekkürler.

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Eline sağlık masterım, bu araba senin elinde yaşlanmaz böyle :) Foam testini bekliyorum bu ara ilgi alanımdalar :)