Merhabalar.

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Hoş geldiniz. Virüs sizede bulaşmış geçmiş olsun. Keyifli forumlar dilerim.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz. Bu işe merak sarmadan hemen önce son çıkıştan çıkmak isterseniz eğer henüz çok geç kalmadınız :D

Keyifli forumlar dilerim ;)

Ömer88

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Aramıza hoşgeldiniz. Bu işe merak sarmadan hemen önce son çıkıştan çıkmak isterseniz eğer henüz çok geç kalmadınız :D

Keyifli forumlar dilerim ;)
Teşekkürler.
Girdik galiba işin içine. Merak vardı boya koruma işlerine önceden atılım yoktu. Sıfır aldığım için aracı boya kuruma yaptırmıştım serviste malum servis işi olunca çok sürmedi waxın ömrü. Wax ile birlikte bir kaç ürün aldım tavsiye üzerine. Bakalım 6aydır felan bakıyorum detay forumlarına sonuçta yenide sayılmam galiba ama bu işi hobi edinmiş, meslek edinmiş, arkadaşlardan bilgi edinmek, hayatın stresinden biraz olsun uzaklaşmak güzel.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Teşekkürler.
Girdik galiba işin içine. Merak vardı boya koruma işlerine önceden atılım yoktu. Sıfır aldığım için aracı boya kuruma yaptırmıştım serviste malum servis işi olunca çok sürmedi waxın ömrü. Wax ile birlikte bir kaç ürün aldım tavsiye üzerine. Bakalım 6aydır felan bakıyorum detay forumlarına sonuçta yenide sayılmam galiba ama bu işi hobi edinmiş, meslek edinmiş, arkadaşlardan bilgi edinmek, hayatın stresinden biraz olsun uzaklaşmak güzel.
Ohooo siz geri dönülebilir noktayı çoktaaaan geçmişsiniz. Ne diyelim hayırlı olsun artık :D

Forumumuzda gerçek ve doğru bilgiye ulaşmak çok kolaydır. Sadece biraz araştırmak ve soru sormak gerekecek ;)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Hoş geldiniz. aramıza katılmanıza çok sevindik:)