NO COMMENT

ege

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
Güncel hayatta karşılaştıgımız yorumsuz ,
buna söylenecek laf yok ..., yok artık .... gibi söylemlerin resimlerini paylaşmak istedigimizde bu konu sizi bekliyor olacak .

hiçbirşey yazmamanızı sadece resim paylaşmanızı rica ediyorum. !!!

ilk paylaşım benden gelsin. işte tam bir no comment

hg.jpg

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Güzel başlık olmuş ellerine sağlık motor çok bakımlıymış sahibinin titizliği belli ediyor

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Ben direkt kendi apartmanımdan koyayım. Ben yazacağım ama yorum belirtmeden yazayım anlaşılması için.
1. 12-13 Araçlık otoparka servis aracının parkedilmesi.
2. Yönetimce bir karar alınmamasına rağmen bir yer sahiplenip duba koyulması. Toplantıda söylediğimizde de 60 yaşında amcamız siz de koyun diyor :)

Ekli dosyalar

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Otomobilini üzerindeki kar kütlesi ile sürenlere ayar oluyorum. Otomobil biraz hızlandığında o kar kütlesi ya parçalar halinde kopup arkadaki araçların üzerine doğru yol alıyor ya da bir toz bulutu gibi tanecikler halinde uçuşarak görüş mesafesini kapatıyor. Tabi birde sürücünün üşengeçliği ile kendisinin görüş alanını da haddinden fazla kısıtlaması da cabası. Hem görmüyor hemde başkalarını da tehlikeye atıyor.
Böyle araçlarını temizlemeden yola çıkanlara yüksek meblağda ceza kessinler bak bakalım bir daha öyle egoistlik yapıyorlar mı?

Son düzenleme:

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Hocam adam engelli yerine parketmemiş, engelli parkının yanında kapıların tam açılıp kapanabilmesi, engelli arabası girebilsin diye taralı bir alan var, engelli yerindeki araç gerçekten engelli olsa bile yanındaki adam beyin özürlü belli :)

Muratcan

Usta Detaycı
Üye
İl
Antalya
Artık plakalarda engelli işareti olmuyor diye biliyorum yanlışım varsa beni düzeltin. Gerçekten engelli olabilirler @Muratcan07
Ama dediğin gibi beyinden engelli olan çok insanımız var .:deli:
Biliyorum hocam artık işaret olmasına gerek olmadığının. Fakat engelli insanlardan çok sağlam adamların park edip arabadan indiğini görünce %90lık kısım beyinden engelli oluyor bence :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Ekli dosyayı görüntüle 4924
Bende bunlara tav oluyorum. Beyinden engelli arkadaşlar.
Artık plakalarda engelli işareti olmuyor diye biliyorum yanlışım varsa beni düzeltin. Gerçekten engelli olabilirler @Muratcan07
Ama dediğin gibi beyinden engelli olan çok insanımız var .:deli:
Bende bu şekilde biliyorum.. Gerçekten engelli olabilirler.
Hocam adam engelli yerine parketmemiş, engelli parkının yanında kapıların tam açılıp kapanabilmesi, engelli arabası girebilsin diye taralı bir alan var, engelli yerindeki araç gerçekten engelli olsa bile yanındaki adam beyin özürlü belli :)
Biliyorum hocam artık işaret olmasına gerek olmadığının. Fakat engelli insanlardan çok sağlam adamların park edip arabadan indiğini görünce %90lık kısım beyinden engelli oluyor bence :)
Plakalarda artık engelli işareti olmadığı doğru. Yapılan son düzenleme ile kaldırdılar. Ancak engelli park alanları ile ilgili şöyle bir durum var.

Mesela benim de engelli kartım var. Engelli haklarından yararlanabiliyorum. Ancak, elim ayağım tutuyor. Yürümeme ya da efor sarf etmeme engel hiç bir durumum yok şuanda. Park edip, ön konsola engelli kartımı koyarsam da kimsenin bana tek bir söz söylemeye hakkı olmaz.
Benim gibi olup da engelli park yerini kullanan insanları kınıyorum. Bu engelli park yerleri tamamen tekerlekli sandalyelere mahkum yaşayanlar, bacağı protez olanlar, ileri derecede akciğer hastalığı olup da yürüyemeyecek durumda olanlar vs. vs. için geçerlidir. Bu bilinç bizim toplumumuzda yok maalesef.

Yer bulamayıp da buralara park eden normal vatandaşların ise benim gözümde amipten farkı yoktur.