Passat ile Benzinlik Günlüğü

Numloq

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Hocam isteksiz komşubuzun arabasına fazla emek ve ürün harcamışsın ama şu hali bile acayip tatmin etmiştir diye umuyorum. Ellerine sağlık emeğinin karşılığını verecek müşteriler bulman dileklerimle ☺️
Çok teşekkür ederim, güzel bir yorum yaptığınız için. :) Aslında müşteri bulmak değildi amacım sadece bazı testleri yapmak için bir araç bulmakdı o sırada ise ücret karşılığı yıkamacılar da bulamadığı temizliği tattırmaktı. :D Hatta annemin arkadaşı demin aradı dedi 50 tl veriyim iç dış girişsin madem cebine para girer dedi :D Güldüm geçtim, biraz iza edip sanayi de ki gibi temizlik yapmadığımı söyledim. :)

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Çok teşekkür ederim, güzel bir yorum yaptığınız için. :) Aslında müşteri bulmak değildi amacım sadece bazı testleri yapmak için bir araç bulmakdı o sırada ise ücret karşılığı yıkamacılar da bulamadığı temizliği tattırmaktı. :D Hatta annemin arkadaşı demin aradı dedi 50 tl veriyim iç dış girişsin madem cebine para girer dedi :D Güldüm geçtim, biraz iza edip sanayi de ki gibi temizlik yapmadığımı söyledim. :)
Harcanan toplam ürün 30 lirayı geçer zaten hocam ☺️

Numloq

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Harcanan toplam ürün 30 lirayı geçer zaten hocam ☺️
Aynen zaten 30 tl'yi rahatlıkla geçiyor, üstüne emek ekleniyor. Rutin yıkarmış gibi yapsam bile en az 3 4 saati mi ve ekipmanlarımın yıpranmasını nafile. Kapı aralarına kurulamak için kullandığım havlu biraz gres gibi birşey bulaşmış 24 saat sirkeli suda beklettim Allahtan geçti. :)

es026

Usta Detaycı
Üye
İl
Eskişehir
Aynen zaten 30 tl'yi rahatlıkla geçiyor, üstüne emek ekleniyor. Rutin yıkarmış gibi yapsam bile en az 3 4 saati mi ve ekipmanlarımın yıpranmasını nafile. Kapı aralarına kurulamak için kullandığım havlu biraz gres gibi birşey bulaşmış 24 saat sirkeli suda beklettim Allahtan geçti. :)
Herkesin hayali az para dökeyim ama arabam ışıl ışıl olsun ☺️ Bezler için sirkeli su candır düzenli olarak yaparım, 3 yıllık Uber Blue havlumun performansı neredeyse aynı. Ama Klin Drying Duo aldığımdan beri pabucu dama atılmış durumda ☺️

Mugzy

Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ellerine, emeklerine sağlık Sercan. Eldeki imkanlarla ve en önemlisi araç sahibinin isteği doğrultusunda olabilecek en iyisini ortaya koymuşsun zaten.

Ön yargılı olmak istemiyorum ama komşunuzun gözünde bu işlere pek değer vermediği aracın kondisyonundan belli oluyor. Camdan çıkan o kir nedir hakikaten? Yıkamacılar içerden cam siliyordu en son gördüğümde :of:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ben 60 vereyim o benimkini benim yıkadığım gibi yıkasın deseydin.

Numloq

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Ellerine, emeklerine sağlık Sercan. Eldeki imkanlarla ve en önemlisi araç sahibinin isteği doğrultusunda olabilecek en iyisini ortaya koymuşsun zaten.

Ön yargılı olmak istemiyorum ama komşunuzun gözünde bu işlere pek değer vermediği aracın kondisyonundan belli oluyor. Camdan çıkan o kir nedir hakikaten? Yıkamacılar içerden cam siliyordu en son gördüğümde :of:
Sağolasın abim, evet eldeki imkanlarla güzel bile oldu sonuçta vakum makinasını gibi alet edevatım yok.
Adam arabasına baktığını zannediyor, pazarın için de arabasına su tutarak falan yıkıyor neyse dedikodu yapmıyım şimdi. :D
Ben 60 vereyim o benimkini benim yıkadığım gibi yıkasın deseydin.
Komşuyla içli dışlı olduğumuz için pek münakaşaya girmek istemedim. :)

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
Ellerine sağlık Sercan, hastanın durumu baya vahimmiş şartlar dâhilinde olabilecek en iyi receteyi uygulamışsın sen. Özellikle camlardan çıkan kir durumun özeti niteliğinde olmuş. Bu arada belirtmeden geçemedim Passat'ın en sevdiğim kasasıdır B5 ve B5.5'ler, keşke kıymetini daha iyi bilen birisinde olsaymış

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Numloq

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Ellerine sağlık Sercan, hastanın durumu baya vahimmiş şartlar dâhilinde olabilecek en iyi receteyi uygulamışsın sen. Özellikle camlardan çıkan kir durumun özeti niteliğinde olmuş. Bu arada belirtmeden geçemedim Passat'ın en sevdiğim kasasıdır B5 ve B5.5'ler, keşke kıymetini daha iyi bilen birisinde olsaymış

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah abim saplasın, ah ah bu araç bende olsaydı neler neler yapardım. :) Araç zamanının iyilerinden ancak kıymetini bilememiş. :D