Plenty Rim Cleaner İnceleme Ve Uygulama Videosu

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese selamlar A101 marketinde gördüğüm 2.95tl olan bir jant temizleyici olarak satılan "Acaba işe yarar mı ?" diye merak edip aldığım bir ürünü sizlere tanıtmak istedim. Ürün 500ml'lik abmalajında sıvı formda sprey başlıkla kullanıma hazır olarak geliyor. Başlıkta sadece spreyleme olarak atış yapılıyor "steam" modu yok. Kokusu ağır solvent degreaser gibi ve ürünün en güzel yani ise... Sonucu merak edenleri videoyu izlemeye davet ediyorum :D :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Herkese selamlar A101 marketinde gördüğüm 2.95tl olan bir jant temizleyici olarak satılan "Acaba işe yarar mı ?" diye merak edip aldığım bir ürünü sizlere tanıtmak istedim. Ürün 500ml'lik abmalajında sıvı formda sprey başlıkla kullanıma hazır olarak geliyor. Başlıkta sadece spreyleme olarak atış yapılıyor "steam" modu yok. Kokusu ağır solvent degreaser gibi ve ürünün en güzel yani ise... Sonucu merak edenleri videoyu izlemeye davet ediyorum :D:D

2.95 tl ye bence süper ürün fakat sadece su ile fırçalasan aynı sonuç olurdu sanırım:)

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
2.95 tl ye bence süper ürün fakat sadece su ile fırçalasan aynı sonuç olurdu sanırım:)
Su ile olmazdı belki ama içeri kullandığımız bir APC aynı işi yapardı bence abi :D en azından bi lastikleri de temizlese güzel ürün fiyat/performans derdik :) Ama dürüst olayım beklediğimden iyi sonuç verdi ben hiç işe yaramaz diyorum kendi kendime :D

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Elinize saglik test guzel olmus. Ciklet fiyatina belki daha ucuz urun o nedenle zaten ne fayda etse kar suanki piyasa kosullarinda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Elinize saglik test guzel olmus. Ciklet fiyatina belki daha ucuz urun o nedenle zaten ne fayda etse kar suanki piyasa kosullarinda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kesinlikle dediğiniz gibi hocam. Ucuz ürünleri seven detaya yeni başlayanlar için kullanılacak bir ürün. Sonuçta markette satılıyor. Videoda yayınlamadığım bir part daha var o da hiç adil olmuyor sırf ezmek için çekmiş olmamak için koymadım :D FelgenBlitz vs Plenty şeklinde, sonuç zaten belli :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Kesinlikle dediğiniz gibi hocam. Ucuz ürünleri seven detaya yeni başlayanlar için kullanılacak bir ürün. Sonuçta markette satılıyor. Videoda yayınlamadığım bir part daha var o da hiç adil olmuyor sırf ezmek için çekmiş olmamak için koymadım :D FelgenBlitz vs Plenty şeklinde, sonuç zaten belli :D
Acımasız bir eşleme olmuş:kop:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Fiyatına göre yaptığı iş azımsanmayacak seviyede :D

İnceleme için teşekkürler ;)

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
İnceleme için teşekkür ederim :) .
5l olarak bilberry alırsanız bu ürünle aynı fiyata geliyor sulandırma oranına bağlı olarak.

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Muhtemelen şampuan ve fırça kombinasyonu ile bile çıkan kirler için yapmışlar. Denemeden birşey söylemek zor ama bunu alıp balata tozu kaplanmış ve uzun süre temizlenmemiş jant üzerinde denesek sanırım beklenen sonucu elde edemeyeceğiz.
Plenty iyi hoş ürün yapıyor ama biraz daha işe yarar ürünler yapması biraz daha çalışması lazım :(

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Plenty lastik ve davlumbaz parlatıcı yazın rütin yıkamalarda davlumbaza kullanabilirsiniz. Atıyorum bir yıkamada cg barebones 2 yıkama desteklemek için plenty gibi. Tek başına zayıf kalır ama iyi ürünü desteklemek için iyi oluyor.