Puris A32 wax

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bir çok arkadaşımı adını yeni duyacağı bu marka bana göre oldukça iyi bir marka.şu ana kadar pastasını ve wax ını denedim.Bu testimizde sizinle waxını paylaşmak istiyorum.Brezilya carnaubası kullanılan bir wax.Bakalım siz beğenecek misiniz.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gix-xIIILik[/video]

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Bilgilendirme için teşekkürler. Bana yabancı bir sitede denk gelmişti dikkatli inceleme yapmamıştım. Kalıcılık konusunda seninde onayını alıp deneyebiliriz.

Sent via my iphone 7 using Tapatalk from DENİZLİ

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Testler arka arkaya gelmiş :) Parlaklık sanki güzel gibi geldi bana.

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Parlaklığı oldukça güzel, dayanım testinden geçerse gönül rahatlığı ile alınabilir.

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Dayanımı da güzel olursa alır yürür zaten.

yolgezer_7k

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Merhaba; bu markayı yazın Maslak oto sanayide bir boya malzemecisinde görmüştüm. Muhabbet ederken benden ürünlerin üzerindeki ve sitesindeki açıklamaları tercüme etmemi istemişti. Neredeyse bütün ürün grubu vardı. Hatırladığım kadarıyla pastaları silikonsuz, hızlı cila,wax ve seramik kaplaması da var. Yalnız seramik kaplaması bana çok pahalı gelmişti. Yanlış hatırlamıyorsam 580 Tl demişlerdi. Eve gelince markaya bakmış ve forumlarda çok az bilgi bulabilmiştim. Sanırım Türkiye'de piyasaya yeni giriyorlar.

Markanın sitesi:http://www.puris.org/about-us/

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
yolgezer_7k' Alıntı:
Merhaba; bu markayı yazın Maslak oto sanayide bir boya malzemecisinde görmüştüm. Muhabbet ederken benden ürünlerin üzerindeki ve sitesindeki açıklamaları tercüme etmemi istemişti. Neredeyse bütün ürün grubu vardı.  Hatırladığım kadarıyla pastaları silikonsuz, hızlı cila,wax ve seramik kaplaması da var. tta Yalnız seramik kaplaması bana çok pahalı gelmişti. Yanlış hatırlamıyorsam 580 Tl demişlerdi. Eve gelince markaya bakmış ve forumlarda çok az bilgi bulabilmiştim. Sanırım Türkiye'de  piyasaya yeni giriyorlar.

Markanın sitesi:http://www.puris.org/about-us/
Evet, piyasaya yeni yeni çıkıyor, ilerde çok tutacak diye düşünüyorum. Demir tozu sökücü sürekli falan da var. Uygun fiyatlı falansa alıp bi deneme yapacağım.

onurçiko

Konu Sahibi ✔
Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
smtcglr' Alıntı:
Parlaklığı gayet iyi duruyor da fiyatı 580 tl ise bayağı pahalı sanki
O fiyatı nereden buldun hocam yok o kadar değil, ben 140 a falan almıştım.

yolgezer_7k

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
smtcglr' Alıntı:
Ben yanlış anlamışım :D yazıların birinde 580 tl rakamını görünce kafa oraya gitti.
Rakamı duyunca benim de aklım gitmişti :D , umarım yanlış hatırlamıyorumdur, adamların günahına girmiş olacağı, yakında sanayiye uğrarsam hem fiyatlarını öğrenir hem de fotoğraf eklerim.