RedtvFr detay uygulamalarım.

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
Ellerinize sağlık hocam,4 saatte bittiğine göre boya durumu iyiymiş aracın. Maşallah :)
Biraz daha detaylı bir konu olsaymış yarışma konusu olabilirmiş ;)

medxr13

Usta Detaycı
Üye
İl
.
Elinize emeğinize sağlık. Yorucu günün ardından paylaşım yapmak ve yorumları takip etmek işin en güzel taraflarından biri :D Aracınızın rengi de parlamaya çok müsait, emeğin karşılığını gösteren cinsten...

bahtitopal

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık hocam,4 saatte bittiğine göre boya durumu iyiymiş aracın. Maşallah :)
Biraz daha detaylı bir konu olsaymış yarışma konusu olabilirmiş ;)
Teşekkür ederim ,evet boyanın durumu bayağı iyiydi '0' alındığından beri 3 kere yıkamacıda benim malzemelerimle yıkandı diğer tüm yıkamaları kendim yaptım.yıkama eldivenlerim kurulama havlularımı hep kaliteli kullandım çiziği yok denecek kadar azdı hatta arabada kil yaptığımızda kir bile çıkmadı doğru dürüst :) zaman da kısıtlıydı biraz.Ayrıca dün eşimin doğum günüydü :utandımx: hızlı olmalıydım :) yarışmaya gelince daha uygulamalarımın o seviyede olduğunu düşünmüyorum ama bir daha ki sefer olursa katılmaya çalışırım.Bu arada 4 saatte bitmesinin sebeplerinden biri sadece boya düzelttik diğer jant davlumbaz vb temizlik hiçbir şey yapmadık.

bahtitopal

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Elinize emeğinize sağlık. Yorucu günün ardından paylaşım yapmak ve yorumları takip etmek işin en güzel taraflarından biri :D Aracınızın rengi de parlamaya çok müsait, emeğin karşılığını gösteren cinsten...
teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Elinize sağlık, keyifli bir polisaj olmuş, süre kısa olunca yormadan, keyfini ala ala yapmışsınızdır.
Kıp kırmızı olmuş, maşallah. Güle güle kirlettin.

bahtitopal

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Elinize sağlık, keyifli bir polisaj olmuş, süre kısa olunca yormadan, keyfini ala ala yapmışsınızdır.
Kıp kırmızı olmuş, maşallah. Güle güle kirlettin.
teşekkür ederim güzel yorumunuz için.Elimden geldiğince yapıyorum birşeyler, ince detaylarda sizlerin yardımı ile daha iyi geliştiririm polisaj kısmını :)

bahtitopal

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Elinize sağlık rengin hakkını vermişsiniz. Eylül ayında Ereğli'de olacağım uygulama vs de yapacağız beklerim .
teşekkür ederim.ereğliye geldiğinizde mesaj atarsanız gelmeye çalışırım. sağlık çalışanı olduğumdan nöbet vs olabiliyor.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur40

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kırşehir
Hocam çok güzel olmuş eline sağlık:)
Bu ceramic coat uygun fiyatlı bir ürün, bende kiwami ile arasında kalıp kiwami aldım keşke bunu alsaydım :)

bahtitopal

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
Hocam çok güzel olmuş eline sağlık:)
Bu ceramic coat uygun fiyatlı bir ürün, bende kiwami ile arasında kalıp kiwami aldım keşke bunu alsaydım :)
Teşekkür ederim ,evet 150 tl civarında fiyatı var 150 ml olması lazım sonuçta tatmin edici.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi