Rupes lhr75 e

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
Selamın aleyküm abilerm 

Mayıs sonu rupes lhr 75 e  almak istiyorum. Mayısta 1 ay devamsızlık kullanıcam sınavlar vs bitmiş olacak yani okul da bitecek bizim için. Bu sürede boş durmayıp çalışıp biraz para biriktiricem. Rupes lhr 75 e yi alacak kadar toplarım :D  tavsiye edermisiniz ?

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye
beratt_hero' Alıntı:
Selamın aleyküm abilerm 

Mayıs sonu rupes lhr 75 e  almak istiyorum. Mayısta 1 ay devamsızlık kullanıcam sınavlar vs bitmiş olacak yani okul da bitecek bizim için. Bu sürede boş durmayıp çalışıp biraz para biriktiricem. Rupes lhr 75 e yi alacak kadar toplarım :D  tavsiye edermisiniz ?
Daha önce polisaj yaptın mı? Eğer yapmadıysan daha uygun seviyedeki ürünlerde tecrübe kazandıktan sonra bu tarz ürünlere yönelmeni tavsiye ederim.

beratt_hero

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
izmir
@pro abi elimde şuan crown flex var. Onla çalışıcam ama bunuda almayı çok istiyorum. Hep bi rupes makinam olsun istemişimdir. O yüzden stok`a eklemek istiyorum.

Ozgur_gs_91

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
İl
Kocaeli
Berat, normal ıhr 15 yokken, ıhr 75 ne yapıcaksın. Ufacık makima onunla arabayı komple yapmayı düşünmüyorsundur herhalde.

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
Bence işe vakıf olduktan sonra başlasan daha iyi olur. Bilgi eksiğini konu açmaktan ziyade arama yaparak bulabilirsin