Sample Boy Zymöl Titanium

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
O bir kar kaplanı. Kış aylarının vazgeçilmezi iyi satışlar can bey.

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
@can26 bir yanım al kenarda yedek dursun diyor ama “büyük boy” olanının forumda 420 ‘den satıldığını düşününce., 4’te 1 ‘i gramajı olan küçük boy olan ürüne 140-150 lira vermek biraz pahalı geliyor., gözden kaçırdığım bişey varsa arkadaşlar düzeltsin., Hocam bu arada yanlış anlamayın ürün sizin ve elbette istediğiniz rakama satabilirsiniz...

Son düzenleme:

can26

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
@can26 bir yanım al kenarda yedek dursun diyor ama “büyük boy” olanının forumda 420 ‘den satıldığını düşününce., 4’te 1 ‘i gramajı olan küçük boy olan ürüne 140-150 lira vermek biraz pahalı geliyor., gözden kaçırdığım bişey varsa arkadaşlar düzeltsin., Hocam bu arada yanlış anlamayın ürün sizin ve elbette istediğiniz rakama satabilirsiniz...

Estafurullah hocam bende mal ettiğim fiyatı istiyorum kar koyma gibi bir niyetim zaten yokta , sizinde bilidiğiniz gibi elde fazlalık bile olsa üzmeyecek bir ürün benim için. 56 gram ürün 10-12 gram uygulama başı wax tüketimi olsa 20-25 lira gibi bir maliyete koruma olarak hala mantıklı benim için. Takdir sizin siz bilirsiniz efenim :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Valla elim gidiyor
Yazıyim benimdir,dokunanı yakarım :alisveris:
Sonra diyorum zaten çok içerdesin,bk yeme otur yerine
Öyle takıyorum r ye :of:
Allah aşkına biriniz alın şunu kurtarın beni :utandim:
Şimdi gaz vermek gibi olmasın ama senin arabayada ne güzel olur bu meret:hava: hele ki polisajın üstüne aman Allahım.

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Şimdi gaz vermek gibi olmasın ama senin arabayada ne güzel olur bu meret:hava: hele ki polisajın üstüne aman Allahım.
Olmaz olmaz hiç güzel olmaz dandik ürün valla bak boşver batma yazık günah @onurçiko demoralize edeyim dedim adamı :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...