Satılık Bölünmüş Valet Pro Advanced Poseidon Cilalı Şampuan

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
Merhaba 1 lt lik Valet Pro Advanced Poseidon şampuanı orijinal kutusundan bölerek gönderim sağlancaktır. 1 Lt' lik kutu 40 TL' dir. Kargosu benden olursa 1 Lt fiyatı 50 TL'dir. İhtiyacı olan olursa mesaj yazsın. Bol detaylı günler. Resimleri ürünün gerçek resmidir.

Ürün ÖZellikleri :
Valet Pro Poseidon Car Wash şampuanı en üst düzey kalitede üretilmiş bileşenlerden oluşmaktadır. Hiç cilalanmamış yüzeyde bile yıkama sonrasında iyi oranda cilalanmış su kaydırıcık özelliği kazandırır! Bu özelliği aracınıza hem harika parlaklık katıp hem de daha önce uygulanmış mevcut cilayı tekrar canlandıracaktır.
Valet Pro Poseidon Car Wash piyasadaki en iyi araba şampuanlarından biridir. Carnauba balmumu ile harmanlanmış olması sebebiyle hem koruyucu hem de ultra derin parlaklık vererek aracınızın parlaklığını üst düzeye çıkartacaktır.

Bu ürün soğuk suda da görevini layığıyla yerine getirmekte fakat daha iyi bir sonuç için ılık su kullanabilirsiniz.

5 Litreye yalnızca 50 ML Poseidon Car Wash harika bir karışım değeri sağladığı gibi oldukça da ekonomik!

6b1b7a08-4f60-494c-825e-c28dcd40826c.JPG IMG_4829.jpg

Son düzenleme:

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
Şampuan az köpüren ama kir çözen bir yapısı var. Mesela toplu iğne başı kadar zift lekelerini çok bastırmadan iki bilemedin üç sürmede çıkarıyor. Zaten litresi 70₺ idi deneme maksatlı bir litresini kendime alıp kalanını denemek isteyenler için satışa çıkardım.

Son düzenleme:

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
Yazmayı unutmuşum cilalı yapısı olduğu için boyaya parlaklık verdiğini hissettim. Aracım beyaz belki koyu arabada daha farklı belirginlik veriyordur.

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Detaya başladığımda ilk şampuanımdı. SRP yi kaç yıkamada hatırlamıyorum ama 1,5 ay içinde sökmüştü. Yani waxa zarar veriyor. Ama kir sökücülüğü iyidir. Özellikle arkasında bıraktığı ıslak görünümü harikaydı, ama waxa zarar verdiği için kullanmıyorum artık.
Boya koruma kullanmayan ama düzenli arabasını yıkayanlar için güzel şampuan.

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
bende şu an kullanıyorum araştırmalarım sonucunda cilalı carnauba yapısı olduğundan wax' a zarar vermeyeceğini sanıyorum. hatta mevcut cilayı tekrar canlandıracaktır denmekte ama kullanıp göreceğiz. ilk yıkmada temizlik benimde dikkatimi çekti. güzel kir söküyor.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Detaya başladığımda ilk şampuanımdı. SRP yi kaç yıkamada hatırlamıyorum ama 1,5 ay içinde sökmüştü. Yani waxa zarar veriyor. Ama kir sökücülüğü iyidir. Özellikle arkasında bıraktığı ıslak görünümü harikaydı, ama waxa zarar verdiği için kullanmıyorum artık.
Boya koruma kullanmayan ama düzenli arabasını yıkayanlar için güzel şampuan.
Hey gidi eski günler poseidonlar stjarnaglossbar lar shiearamadan sipariş verir getirtirdik. Çok güzel şampuan ama artık eskilerde kaldı kesinlikle katılıyorum boya koruma olmayan araçlar için iyi bir alternatif.

bende şu an kullanıyorum araştırmalarım sonucunda cilalı carnauba yapısı olduğundan wax' a zarar vermeyeceğini sanıyorum. hatta mevcut cilayı tekrar canlandıracaktır denmekte ama kullanıp göreceğiz. ilk yıkmada temizlik benimde dikkatimi çekti. güzel kir söküyor.
Waxa zarar vermesi şöyle ki her şampuan temizleyici içerdiğinden waxtan götürür ph nötr cilasız şampuanlar bu sebeple korumalı araçlar için daha uygundur. Wax ömrünü uzatması teknik olarak imkansız sadece koruma süresini tamamlaöasına izin vermesi mümkün. Ayrıca kendi cilası olduğu için içinde destek olmaktan ziyade öevcut korumayı maskeleyip kendi su iticiliğini ortaya koyar zaten aracı yıkarken anlarsınız su itişinin değişmesinden. Kir sökmesi verdiği parlaklık güzel bir şampuan ama koruma olan araçlar için yanlış seçim olur.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Srp başlı başına bir koruma olmadığı ve ömrü kısa olduğu için bu bir ölçü olamaz.

Bu nedenle gerçek wax uygulamasını ne kadar sürede söktüğü önemlidir.

İyi satışlar dilerim.

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
Srp başlı başına bir koruma olmadığı ve ömrü kısa olduğu için bu bir ölçü olamaz.

İyi satışlar dilerim.
teşekkür ederim. ürün konusunda ilk gözlemim güzel..hayırlısı artık ihtiyacı olan olursa 38TL ye bana geldi litresi bende 40 TL' ye vereceğim.

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon

İyi satışlar dilerim.
SRP üzerine o zaman Collinite 915 kullanmıştım. Ama bildiğim kadarıyla SRP korunmasıyla 6 ay ömür vaadediyor. Aşındırıcılıktan ziyade dolgu ürünü olduğu için uzun ömürlü olması lazım, yanlış biliyorsan düzeltin :/

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Yanlışınız olmasın arkadaşlar
Benim bildiğim srp nin ömrü ilk yıkamaya yada yağmura kadardır,en azından bende öyle oldu ;)

İdris

Usta Detaycı
Üye
İl
Bursa
Hey gidi eski günler poseidonlar stjarnaglossbar lar shiearamadan sipariş verir getirtirdik. Çok güzel şampuan ama artık eskilerde kaldı kesinlikle katılıyorum boya koruma olmayan araçlar için iyi bir alternatif.

Waxa zarar vermesi şöyle ki her şampuan temizleyici içerdiğinden waxtan götürür ph nötr cilasız şampuanlar bu sebeple korumalı araçlar için daha uygundur. Wax ömrünü uzatması teknik olarak imkansız sadece koruma süresini tamamlaöasına izin vermesi mümkün. Ayrıca kendi cilası olduğu için içinde destek olmaktan ziyade öevcut korumayı maskeleyip kendi su iticiliğini ortaya koyar zaten aracı yıkarken anlarsınız su itişinin değişmesinden. Kir sökmesi verdiği parlaklık güzel bir şampuan ama koruma olan araçlar için yanlış seçim olur.
nurettın abı bız ozaman yanlıs yapıyoruz cılalı sampuan kullanıyoruz koruma dedıgın wax sa eger ph notr olucak ama cılasız koch chmıne var cılalı kımyasallardan aldıımız zymol o nsıl yada hangı sampuanlar bakalım

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
SRP üzerine o zaman Collinite 915 kullanmıştım. Ama bildiğim kadarıyla SRP korunmasıyla 6 ay ömür vaadediyor. Aşındırıcılıktan ziyade dolgu ürünü olduğu için uzun ömürlü olması lazım, yanlış biliyorsan düzeltin :/
Arkadaşın konuyu baltalıyor gibi olduk ancak, srp nin ömrü şartlara ve yıkamaya göre değişmekle birlikte uzun ömürlü değildir.

Yeni formülü olan radiant wax, srp ye göre bir tık daha uzun ömürlü olmasına rağmen benim aracımda 1,5-2 ay dayandı ki aracım kullanılmadığı zamanlarda sürekli kapalı garajda muhafaza edilmektedir.

Srp, içeriğinde bulunan çok çok az aşındırıcı maddeler ile boyanın üzerindeki ölü deriyi almaya, bir miktar da çizikleri kapatarak boyaya parlaklık vermeye yarar. Asıl amacı koruma değil, herhangi bir gerçek boya korumadan (örneğin extra gloss protection veya HD Wax) önce temiz ve ekstra parlaklık kazanmak içindir.

Ancak üzerindeki boya korumanın etkisi, korumayı direk boyaya süremediğiniz için azaltmaktadır.

erenkrkl

Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Arkadaşın konuyu baltalıyor gibi olduk ancak, srp nin ömrü şartlara ve yıkamaya göre değişmekle birlikte uzun ömürlü değildir.

Yeni formülü olan radiant wax, srp ye göre bir tık daha uzun ömürlü olmasına rağmen benim aracımda 1,5-2 ay dayandı ki aracım kullanılmadığı zamanlarda sürekli kapalı garajda muhafaza edilmektedir.

Srp, içeriğinde bulunan çok çok az aşındırıcı maddeler ile boyanın üzerindeki ölü deriyi almaya, bir miktar da çizikleri kapatarak boyaya parlaklık vermeye yarar. Asıl amacı koruma değil, herhangi bir gerçek boya korumadan (örneğin extra gloss protection veya HD Wax) önce temiz ve ekstra parlaklık kazanmak içindir.

Ancak üzerindeki boya korumanın etkisi, korumayı direk boyaya süremediğiniz için azaltmaktadır.

Şampuan güzel, şampuana lafımız yok, şampuanı alabilirsiniz :)

Wax kısmındaki boyaya sürülmemesi olayına hakimimde Srp yi yanlış biliyormuşum, sağol abi :)

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
sizin canınızı yerim valla ne güzel laflıyoz yeni tecrübeler kazanıyoz. konumuz baltalanmaz sorun değil arkadaşlar

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
nurettın abı bız ozaman yanlıs yapıyoruz cılalı sampuan kullanıyoruz koruma dedıgın wax sa eger ph notr olucak ama cılasız koch chmıne var cılalı kımyasallardan aldıımız zymol o nsıl yada hangı sampuanlar bakalım
Bu işin yanlışı doğrusu esasen temel öğelerde vardır ama gerisi kullanıcı tercihidir. Naçizane tavsiyem aracınızda koruma varsa cilasız kaliteli ph nötr şampuan tercih edin. Korumanız minimum zarar görür. Zymöl; Adams; Vp concentrated; adams lather; nanolex pure; soft99 shampoo for wax coated tercih edilebilir. Onun dışında cilalı şampuan koruma yoksa düzenli kullanarak nispeten parlaklık koruma sağlarsınız ama benim tercihim değil. Onun yerine arada wax zayıfladığında güçlü şampuan tercih ederim cilalı; waxı iyice silsin derin temizlesin diye.

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
kargo dahil litresini 42 TL ye düşürdüm fiyatını. ilgilenen olursa son 2 LT kaldı. 2 lt alan olursa 80 TL yapacağım kargo dahil fiyatını. şu an 5 lt fiyatı 240 TL dir internette. ben alırken daha uygun aldım o yüzden fiyat uygundur.

Son düzenleme:

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
kargo dahil litresini 42 TL ye düşürdüm fiyatını. ilgilenen olursa son 2 LT kaldı. 2 lt alan olursa 80 TL yapacağım kargo dahil fiyatını. şu an 5 lt fiyatı 240 TL dir internette. ben alırken daha uygun aldım o yüzden fiyat uygundur.
Yarım litre gönder deneyelim abicim elin rahatlasın senin de. İstanbuldan isteyen varsa arkadaş yorulmasın tek kargo yapsın 1lt bölüşelim.

apollo66

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
tokat
Üstad sende hızlı cila vardı veya zymol şampuan vardı onların biriyle takas yapsak olurmu?