Satılık Çeşitli Ürünler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Elimdeki ürünleri biraz daha azaltmak ve dolapta duracağına denemek isteyen arkadaşlarla paylaşmak adına bölerek satabilirim. İstanbul içi Bahçeşehir ya da Beylikdüzü elden tealim veya kargo ya da ptt ile nereye istenirse gönderebilirim. Resimde görünen ürünlerden çeşitli miktarlarda bölünecektir. Listeleyecek olursak

Zymöl Titanium 50gr 90TL
CG Jetseal 250ml 80TL
CG Petes 53 50gr 40TL
Soft99 Authentic 50gr 40TL
S100 50gr 30TL
Soft99 Kiwami 50gr 35TL
C2V3 250ml 25TL

Waxlar dışında ihtiyacı olan varsa çeşitli marka ve sertlikte kil; VP Dragons Breath demirtozu sökücü; uber blue kurulama havlusu; wax silme bezi; zymöl wheelcoat jant koruyucu da verebilirim. Ayrıca şampuan olarak da 500ml Adams ve Zymöl Autowash bölebilirim 30TL.
[https://uploads]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Dostum duruyor dün birisi sordu tüm kutuyu ama kesin birşey söylemedi. Yarı yarıya da bölüşebiliriz kutu açılmamış henüz. Ö.m atabilirsin ya da whatsapp yazabilirisn

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Tavsiye ettiğin ürünlerin hepsi ihtiyaç fazlası olduğu için elimden çıkardığım ürünler abi ;)

Yine de teşekkür ederim..
Varsa bu tarz ihtiyaç fazlaları elinde; ben alıp dolaba koyarım Dubaide sıkıntı değil. ;)

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ufak bi güncel çekeyim son zamanlar tükkanı kapatacam

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Son bir güncel çekeyim 1 hafta sonra dönecem İstanbula kimin ne ürüne ihtiyacı varsa özellikle bölünmüş wax; demirtozu sökücü; apc; kil; bez ; pasta şampuan yardımcı olmaya çalışırım bundan sonra çeyizi toparlayıp ürün alım satımını bir müddet sonlandıracağım.

turgay

Çaylak Detaycı
Üye
Son bir güncel çekeyim 1 hafta sonra dönecem İstanbula kimin ne ürüne ihtiyacı varsa özellikle bölünmüş wax; demirtozu sökücü; apc; kil; bez ; pasta şampuan yardımcı olmaya çalışırım bundan sonra çeyizi toparlayıp ürün alım satımını bir müddet sonlandıracağım.
bekliyoruz baskan. neyi sonlandıriyorsun ki daha yeni basladik

turgay

Çaylak Detaycı
Üye
Uğraşılmaz herzaman dostum. Maksat paylaşım olsun dostluk baki kalsın her zaman.

foruma yeni katıldım ama senin gibi kaliteli insanlari tanidigim icin mutluyum. kazanctan once paylasim icin ugrastigini goruyoruz bu yuzden dedimya nereye gidiyorsun diye. daha cok paylasacagiz insallah. hayirli yolculuklar

Suleyman.ak

Acemi Detaycı
Üye
İl
Sakarya
Benim sonaxı unutma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nonamee

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Konu kapatılabilir. Herkese teşekkürler. Cumartesi kısmetse İstanbuldayım. Haftaya herkesin ürünleri kargolanmış olacak aksilik olmazsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...