Satış Satılık Liquid Elements havlu ve çeşitli ürünler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErkanBener

Amatör Detaycı
Üye
İl
Gaziantep
Sayın @Tonyukuk07 ,

Ne özelden ne de buradan yazdığım mesajlara cevap vermediniz. Bana karşı bir kastınız mı var? Varsa da sebebi nedir? Mal sizin malınız satıp satmamakta tabiki özgürsünüz fakat özel mesajlaşmamızda toplu satış yapamiyorum deyip talebime olumsuz cevap verirken buradan 4 er 5 er hatta 20 şer alım yapanları görmek üzücü. Lütfen olumlu ya da olumsuz bir cevap verirseniz işimize bakariz bizde duruma göre.
Adam satmak isteniyor size bunu herkes anladı siz anlamadınız saygı değer Matematik hocam

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Konu dışı mesajlar silinmiştir. Forum kurallarını ihlal edenler için gerekli uyarılar yapılmıştır.

xanax

Amatör Detaycı
Üye
İl
İzmir
Madem ilgilenmiyorsunuz, talebimi iptal ediyorum. Başka yerden buluruz artık, iyi satışlar.

coskusu06

Amatör Detaycı
Üye
İl
Diyarbakır
Ürünler çabuk geldi çok teşekkür ediyorum,paketleme gayet güzel. Cam bezleri yüzeyi hosuma gitti, piano black kisimlari cizmeden silebilir sanırım bu bezler?

xanax

Amatör Detaycı
Üye
İl
İzmir
Adam satmak isteniyor size bunu herkes anladı siz anlamadınız saygı değer Matematik hocam
Bunu siz anladıysanız benim anlamama gibi bir ihtimalim söz konusu olamaz emin olabilirsiniz.Ben sadece satıcı ile muattap olmak istedim, nedir bu görmezden gelmelerin sebebi ilk ağızdan duymak istedim, neyi yanlış yaptığımı, varsa eğer bir hatamız telafi etmeyi istedim.

Mesajınızın ilk kelimesindeki sıfat gereği bu bilgilendirmeyi yapabilir diye düşündüm. Çok ta önemli değil artık. Alana da satana da hayırlı olsun.

Kerim07

Acemi Detaycı
Üye
Selamın aleyküm Atalay abi bende 1 adet Liquid Elements BlackHole 1400GSM XL Twisted kurulama havlusu ve carbon cam bezi alabilir miyim Hala Antalya’daysan elden teslim alabilirim :)

DetayDeposu

Konu Sahibi ✔
Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Yönetici arkadaşlar okuyor mu arkadaşların yazdıklarını? Bu ne lakayıtlık ? Okulda ergenlerle yeteri kadar uğraşıyoruz , Detay forumu diye geldik buraya.

@Tonyukuk07 arkadaş , milletin yorumlarını begeneceginize 2 kelam edin işimize bakalım, nedir yani; tabiri casiz ise bu kaçak dövüşünüz, başkalarının laflarını sahiplenmeler vs. Hepimiz demeyeyim çoğumuz yetişkin aklı başında insanlarız , konuşarak seviyeli bir şekilde anlaşabiliriz.
Selamın aleyküm Atalay abi bende 1 adet Liquid Elements BlackHole 1400GSM XL Twisted kurulama havlusu ve carbon cam bezi alabilir miyim Hala Antalya’daysan elden teslim alabilirim :)
özel mesaj atıyorum kardeşim. :)

Kerim07

Acemi Detaycı
Üye
Abi benim kargo çıkmadıysa Liquid Elements BlackHole 1400GSM XL 1 adet, 1 adet CarbonFaser 50x40cm cam bezi 2’li kargo dahil ekleyebilirmiyiz

DetayDeposu

Konu Sahibi ✔
Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
CarbonFaser cam bezi, Pepper Mint 500GSM Cila bezi ve Ultra Soft detay fırçası SATILDI

Liquid Elements Black Hole 1400GSM kurulama havlusu son 2 adet kaldı.

tüm arkadaşların kargoları gönderildi. Herkese teşekkür ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...