Satılık Zymöl Holiday Sampler Kit 1

Erman GÜNGÖR

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Sıfır Hiç Kullanılmamıştır.Kutu içeriği eksiksizdir.
1 Ay önce yurt dışında geldi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
İyi satışlar dilerim.

Bu ürünler kara borsa oldu :)

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
iyi satışlar
3 ürün bir arada orijinal kutularıyla mini boy valla hersey bir tarafa kutuları anı olsun dıye bıle alınır :)

multispace

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
samsun
ultimasalida' Alıntı:
iyi satışlar
3 ürün bir arada orijinal kutularıyla mini boy valla hersey bir tarafa kutuları anı olsun dıye bıle alınır :)
Anı olsundiye 350 lira verilmez Şahsi fikrim :)

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Tam çeyizlik güzel şık bir set alana da satana da hayırlı olsun. Ben konu bile açtım arıyorum diye hatta forumda bi arkadaş satiyordu 1 ay önce falan normal bir fiyata anlaştık sonra vazgeçti satmaktan ben de iyice kafaya taktım alacam diye konu açtım. Zamanında iyi fiyatlara kimyasaladamlardan alanlar olmuştur onlar akıllı iş yapmış ;) yaza kısmet. Arkadaşa da ben teklifimi ilettim ama maleaef kendisi Almanyadan temin ettiği için maliyeti belli ve bana yüksek kaldı umarım satar en kısa sürede. Birisi hd cleanser satsın ya da bölsün yaa en azından. :))

Yasin.Dogan

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
İstanbul
nuriksari' Alıntı:
Tam çeyizlik güzel şık bir set alana da satana da hayırlı olsun. Ben konu bile açtım arıyorum diye hatta forumda bi arkadaş satiyordu 1 ay önce falan normal bir fiyata anlaştık sonra vazgeçti satmaktan ben de iyice kafaya taktım alacam diye konu açtım. Zamanında iyi fiyatlara kimyasaladamlardan alanlar olmuştur onlar akıllı iş yapmış ;) yaza kısmet. Arkadaşa da ben teklifimi ilettim ama maleaef kendisi Almanyadan temin ettiği için maliyeti belli ve bana yüksek kaldı umarım satar en kısa sürede. Birisi hd cleanser satsın ya da bölsün yaa en azından. :))
O kişi benim işte :)))

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Yasin.Dogan' Alıntı:
nuriksari' Alıntı:
O kişi benim işte :)))
İfşa etmedim bak sonra bana bişi deme sen kendini ele verdin. :)))

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
multispace' Alıntı:
ultimasalida' Alıntı:
iyi satışlar
Anı olsundiye 350 lira verilmez Şahsi fikrim :)

E tabi alım gücüyle ilgili bizim için bira tuzlu napalım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi: